Bóg dla reszty z nas
Bóg dla reszty z nas

Las Vegas. Świątynia hazardu, seksu, grzechu. Bóg dla reszty z nas to program opowiadający historię kościoła ulokowanego w sercu miasta grzechu — założonego przez pastora Vince’a. Zagubieni, grzeszni, odrzuceni — wszyscy znajdą tu miejsce. To historie bez znieczulenia. Zobacz, jak zmienia się życie ludzi, którzy poczują bezwarunkową miłość i usłyszą pytania: a co, jeśli Bóg nie jest tylko dla dobrych, chodzących do kościoła, miłych ludzi? Co, jeśli Bóg jest dla reszty z nas?


TBN poleca:

Księga Ksiąg

PROGRAM DLA DZIECI

Niezwykły animowany serial dla dzieci, wyprodukowany przez CBN (USA), w którym główni bohaterowie: Ola, Krzyś i Gizmo przenoszą się w czasie i poznają pełne przygód historie biblijne. Dzieci uczą się prawd biblijnych i moralnych, do jakich główni bohaterowie dochodzą w trakcie trwania każdej z podróży.

Rodzina Treflików

PROGRAM DLA DZIECI

Serial dla najmłodszych widzów o przygodach sympatycznych stworków, rodziny Treflikow: tatusia, mamusi, Treflika (4 lata) i Treflinki (6 lat).

Max Lucado. Niezachwiana nadzieja

wiara i rozwój osobisty

Świat jest niestabilny. Czasami czujemy, jakby grunt chwiał się nam pod nogami. Pośród narastającego lęku i niepewności jutra - Ty zbuduj swoje życie na Bożych obietnicach! Jak tego dokonać? W każdym odcinku programu „Niezachwiana nadzieja”, Max Lucado przygląda się Bożym obietnicom, których prawdy to mocny fundament i niezachwiana nadzieja podczas najciemniejszych życiowych burz.