Bóg dla reszty z nas
Bóg dla reszty z nas

Las Vegas. Świątynia hazardu, seksu, grzechu. Bóg dla reszty z nas to program opowiadający historię kościoła ulokowanego w sercu miasta grzechu — założonego przez pastora Vince’a. Zagubieni, grzeszni, odrzuceni — wszyscy znajdą tu miejsce. To historie bez znieczulenia. Zobacz, jak zmienia się życie ludzi, którzy poczują bezwarunkową miłość i usłyszą pytania: a co, jeśli Bóg nie jest tylko dla dobrych, chodzących do kościoła, miłych ludzi? Co, jeśli Bóg jest dla reszty z nas?


TBN poleca:

Historia Chrześcijaństwa

PROGRAM

Sześcioczęściowy serial dokumentalny TBN przedstawiający podróż przez wieki i kontynenty, badając przybycie i wpływy chrześcijaństwa na całym świecie.

Księga Ksiąg

PROGRAM DLA DZIECI

Niezwykły animowany serial dla dzieci, wyprodukowany przez CBN (USA), w którym główni bohaterowie: Ola, Krzyś i Gizmo przenoszą się w czasie i poznają pełne przygód historie biblijne. Dzieci uczą się prawd biblijnych i moralnych, do jakich główni bohaterowie dochodzą w trakcie trwania każdej z podróży.

Rodzina Treflików

PROGRAM DLA DZIECI

Serial dla najmłodszych widzów o przygodach sympatycznych stworków, rodziny Treflikow: tatusia, mamusi, Treflika (4 lata) i Treflinki (6 lat).