Bogowie toczą wojnę
Bogowie toczą wojnę

Wojna trwa tu i teraz. W Tobie. Bogowie toczą wojnę. Nie wierz w mity, że to tylko posągi czczone dawno temu przez ludzi z dalekich kultur. Bogowie dzisiejszych czasów toczą wojnę w każdym z nas i nie poddają się tak łatwo. Romans, seks, władza i pieniądze to jedynie niektóre z bóstw dzisiejszego świata. O tym właśnie jest ten serial. Dlaczego wciąż przegrywamy te nieustanne walki i o co właściwie walczymy? Czy jesteśmy skazani na przegraną? Kto powinien znajdować się w centrum naszego życia, byśmy wreszcie osiągnęli zwycięstwo?


TBN poleca:

Księga Ksiąg

PROGRAM DLA DZIECI

Niezwykły animowany serial dla dzieci, wyprodukowany przez CBN (USA), w którym główni bohaterowie: Ola, Krzyś i Gizmo przenoszą się w czasie i poznają pełne przygód historie biblijne. Dzieci uczą się prawd biblijnych i moralnych, do jakich główni bohaterowie dochodzą w trakcie trwania każdej z podróży.

Rodzina Treflików

PROGRAM DLA DZIECI

Serial dla najmłodszych widzów o przygodach sympatycznych stworków, rodziny Treflikow: tatusia, mamusi, Treflika (4 lata) i Treflinki (6 lat).

Max Lucado. Niezachwiana nadzieja

wiara i rozwój osobisty

Świat jest niestabilny. Czasami czujemy, jakby grunt chwiał się nam pod nogami. Pośród narastającego lęku i niepewności jutra - Ty zbuduj swoje życie na Bożych obietnicach! Jak tego dokonać? W każdym odcinku programu „Niezachwiana nadzieja”, Max Lucado przygląda się Bożym obietnicom, których prawdy to mocny fundament i niezachwiana nadzieja podczas najciemniejszych życiowych burz.