Dzikie serca
Dzikie serca

Imponujące dokonania, ekstremalne przygody, mrożące krew w żyłach historie! Niemożliwe staje się możliwym! Goście programu Dzikie serca uważają, że nie ma miejsca, do którego nie da się dotrzeć, a ograniczenia są po to, aby je pokonywać! Najmłodszy, niepełnosprawny zdobywca obu biegunów, triatlonista, reporter z Iraku, wędrowiec po bezludnej, lodowatej tundrze, organizatorka kobiecej wyprawy na motocyklach w Himalaje, autostopowicz
w podróży dookoła świata. Historia każdego z nich to dobry materiał na osobną, pasjonującą książkę. Ich życie motywuje, inspiruje i stawia wyzwania. To prawdziwe dzikie serca!
Prowadzący program Marek Wikiera z całą pewnością dotrzymuje im kroku. Sam mógłby opowiedzieć o swoich przygodach i osiągnięciach np. w biegu przez cztery pustynie. Jego gośćmi są m.in. Jasiek Mela, Bartosz Rutkowski, Aleksandra Trzaskowska, Michał Witkiewicz i Maciej Szarski. Spotkania wypełnia pozytywna energia, nadzieja, niezłomność i wiara. Każdy odcinek konfrontuje widza z pytaniami, które nie pozwalają nam dłużej pozostać w strefie komfortu: Czy się poddam? Czy w życiu jest coś więcej niż jedynie szara codzienność? Czy pozwolę sobie na bierność i przegraną? Pamiętaj, ograniczenia są jedynie w Twojej głowie!


TBN poleca:

Księga Ksiąg

PROGRAM DLA DZIECI

Niezwykły animowany serial dla dzieci, wyprodukowany przez CBN (USA), w którym główni bohaterowie: Ola, Krzyś i Gizmo przenoszą się w czasie i poznają pełne przygód historie biblijne. Dzieci uczą się prawd biblijnych i moralnych, do jakich główni bohaterowie dochodzą w trakcie trwania każdej z podróży.

Rodzina Treflików

PROGRAM DLA DZIECI

Serial dla najmłodszych widzów o przygodach sympatycznych stworków, rodziny Treflikow: tatusia, mamusi, Treflika (4 lata) i Treflinki (6 lat).

Na poddaszu

wiara i rozwój osobisty

Na tym poddaszu niebo dotyka ziemi, a duchowa rzeczywistość nawiedza zwykłą codzienność. Boże cuda, znane z kart Biblii, mają dziś miejsce w różnych zakątkach świata. Fascynujące historie gości programu są tego żywym dowodem. W wywiadach z osobami z różnych krajów poruszane są m.in. takie tematy, jak uzdrowienia, opętania i egzorcyzmy, spotkania z aniołami, proroctwa, sny, wizje oraz inne doświadczenia realności i bliskości Boga. Powstał on dzięki współpracy laureata wielu nagród, operatora filmowego Adama Bajerskiego, reżyser Ewy Bajerskiej i gospodarza Agaty Wartak (wcześniej Marcela Płoszczyńskiego).