Dzikie serca
Dzikie serca

Imponujące dokonania, ekstremalne przygody, mrożące krew w żyłach historie! Niemożliwe staje się możliwym! Goście programu "Dzikie serca" uważają, że nie ma miejsca, do którego nie da się dotrzeć, a ograniczenia są po to, aby je pokonywać! Najmłodszy, niepełnosprawny zdobywca obu biegunów, triatlonista, reporter z Iraku, wędrowiec po bezludnej, lodowatej tundrze, organizatorka kobiecej wyprawy na motocyklach w Himalaje, autostopowicz
w podróży dookoła świata. Historia każdego z nich to dobry materiał na osobną, pasjonującą książkę. Ich życie motywuje, inspiruje i stawia wyzwania. To prawdziwe dzikie serca!
Prowadzący program, Marek Wikiera z całą pewnością dotrzymuje im kroku. Sam mógłby opowiedzieć o swoich przygodach i osiągnięciach np. w biegu przez cztery pustynie. Jego gośćmi są m.in. Jasiek Mela, Bartosz Rutkowski, Aleksandra Trzaskowska, Michał Witkiewicz i Maciej Szarski. Spotkania wypełnia pozytywna energia, nadzieja, niezłomność i wiara. Każdy odcinek konfrontuje widza z pytaniami, które nie pozwalają nam dłużej pozostać w strefie komfortu: Czy się poddam? Czy w życiu jest coś więcej niż jedynie szara codzienność? Czy pozwolę sobie na bierność i przegraną? Pamiętaj, ograniczenia są jedynie w Twojej głowie!


TBN poleca:

Po Prostu Mądrze

WIARA I ROZWÓJ OSOBISTY

Po Prostu Mądrze to stała pozycja w TBN Polska. Serial produkowany dla TBN Polska, w którym polscy pastorzy mówią, uczą i inspirują nas do życia w zwycięstwie. Doświadczenie oraz Boży dar w naszych mówcach to niewyczerpalne źródło bardzo praktycznych wskazówek, porad oraz przykładów. Kliknij i wpisz w swój kalendarz nowy ulubiony program w TBN - Po Prostu Mądrze.

Szczere odpowiedzi dzieci

Talk-Show

Szczere odpowiedzi dzieci to nowy program produkcji TBN Polska. Najmłodsi zmierzą się z pytaniami, które niejednego dorosłego wprawiłyby w zakłopotanie. Program, w którym w miejscu, gdzie kończy się wiedza dzieci, zaczyna się ich kreatywność i wyobraźnia. Czy dorośli mogą płakać❓ W ile osób można się nudzić❓ Czy wrażliwe osoby mają trudniej w życiu❓ Na wszystkie pytania odpowiedzi udzielą dzieci z Trójmiejskich szkół, w tym z Chrześcijańskiej Szkoły Podstawowej Montessori. Zapraszamy do oglądania uroczej gromadki na antenie TBN Polska!

Kwadransik ze Słowem

wiara i rozwój osobisty

Słowo, które inspiruje i uczy. Odpowiedź na wiele ówczesnych pytań. Program „Kwadransik ze Słowem” prowadzony przez Marcina Zielińskiego, dotyka serca i wskazuje drogę w dzisiejszych czasach. Piętnaście minut wypełnione Słowem Bożym, zachętą, modlitwą i inspiracją do życia z Jezusem.