Dzikie serca
Dzikie serca

Imponujące dokonania, ekstremalne przygody, mrożące krew w żyłach historie! Niemożliwe staje się możliwym! Goście programu Dzikie serca uważają, że nie ma miejsca, do którego nie da się dotrzeć, a ograniczenia są po to, aby je pokonywać! Najmłodszy, niepełnosprawny zdobywca obu biegunów, triatlonista, reporter z Iraku, wędrowiec po bezludnej, lodowatej tundrze, organizatorka kobiecej wyprawy na motocyklach w Himalaje, autostopowicz
w podróży dookoła świata. Historia każdego z nich to dobry materiał na osobną, pasjonującą książkę. Ich życie motywuje, inspiruje i stawia wyzwania. To prawdziwe dzikie serca!
Prowadzący program Marek Wikiera z całą pewnością dotrzymuje im kroku. Sam mógłby opowiedzieć o swoich przygodach i osiągnięciach np. w biegu przez cztery pustynie. Jego gośćmi są m.in. Jasiek Mela, Bartosz Rutkowski, Aleksandra Trzaskowska, Michał Witkiewicz i Maciej Szarski. Spotkania wypełnia pozytywna energia, nadzieja, niezłomność i wiara. Każdy odcinek konfrontuje widza z pytaniami, które nie pozwalają nam dłużej pozostać w strefie komfortu: Czy się poddam? Czy w życiu jest coś więcej niż jedynie szara codzienność? Czy pozwolę sobie na bierność i przegraną? Pamiętaj, ograniczenia są jedynie w Twojej głowie!


TBN poleca:

Na poddaszu

wiara i rozwój osobisty

Na tym poddaszu niebo dotyka ziemi, a duchowa rzeczywistość nawiedza zwykłą codzienność. Boże cuda, znane z kart Biblii, mają dziś miejsce w różnych zakątkach świata. Fascynujące historie gości programu są tego żywym dowodem. W wywiadach z osobami z różnych krajów poruszane są m.in. takie tematy, jak uzdrowienia, opętania i egzorcyzmy, spotkania z aniołami, proroctwa, sny, wizje oraz inne doświadczenia realności i bliskości Boga. Powstał on dzięki współpracy laureata wielu nagród, operatora filmowego Adama Bajerskiego, reżyser Ewy Bajerskiej i gospodarza Agaty Wartak (wcześniej Marcela Płoszczyńskiego).

Max Lucado. Niezachwiana nadzieja

wiara i rozwój osobisty

Świat jest niestabilny. Czasami czujemy, jakby grunt chwiał się nam pod nogami. Pośród narastającego lęku i niepewności jutra - Ty zbuduj swoje życie na Bożych obietnicach! Jak tego dokonać? W każdym odcinku programu „Niezachwiana nadzieja”, Max Lucado przygląda się Bożym obietnicom, których prawdy to mocny fundament i niezachwiana nadzieja podczas najciemniejszych życiowych burz.

Dotyk Boga – sezon 2

wiara i rozwój osobisty

Drugi sezon „Dotyku Boga”, a w nim ani jego kolejni goście, tacy jak: muzyk Jake Hamilton, misjonarz Surprise Sithole czy działacz społeczny na rzecz prześladowanych przez ISIS – Majed El Shafie. W nowych odcinkach widzowie ujrzą zadziwiające przygody z Bogiem i podróże w najbardziej niebezpieczne zakątki świata.