Podróżuj bez bagażu. Max Lucado
Podróżuj bez bagażu. Max Lucado

Większość z nas bardzo lubi podróżować, ale mało kto lubi nosić bagaże, szczególnie te zupełnie niepotrzebne. Podobnie jest w życiu. Często niesiemy ze sobą balast negatywnych doświadczeń i przekonań, które wpływają na jakość naszego życia i relacji. Czas się ich pozbyć. Gorycz i poczucie winy, poleganie na sobie i duma — jak możemy cieszyć się drogą przed nami, jeśli zabieramy ze sobą cały ten ciężar? Bóg chce, byśmy byli wolni. Podczas 18 odcinków, autor kilkunastu bestsellerów oraz znany mówca, Max Lucado, zabiera nas w podróż przez Psalm 23, gdzie krok po kroku pokazuje, jak zostawić za sobą to wszystko, co nas obciąża i nie pozwala z radością iść naprzód.


TBN poleca:

Szczere odpowiedzi dzieci

Talk-Show

Szczere odpowiedzi dzieci to najnowszy program produkcji TBN Polska. Najmłodsi zmierzą się z pytaniami, które niejednego dorosłego wprawiłyby w zakłopotanie. Program, w którym w miejscu, gdzie kończy się wiedza dzieci, zaczyna się ich kreatywność i wyobraźnia. Czy dorośli mogą płakać❓ W ile osób można się nudzić❓ Czy wrażliwe osoby mają trudniej w życiu❓ Na wszystkie pytania odpowiedzi udzielą dzieci z Trójmiejskich szkół, w tym z Chrześcijańskiej Szkoły Podstawowej Montessori. Zapraszamy do oglądania uroczej gromadki na antenie TBN Polska!

Kwadransik ze Słowem

wiara i rozwój osobisty

Słowo, które inspiruje i uczy. Odpowiedź na wiele ówczesnych pytań. Program „Kwadransik ze Słowem” prowadzony przez Marcina Zielińskiego, dotyka serca i wskazuje drogę w dzisiejszych czasach. Piętnaście minut wypełnione słowem Bożym, zachętą, modlitwą i inspiracją do życia z Jezusem.

Kalendarz historii chrześcijaństwa

Program historyczny

Nowy program pt: „Kalendarz historii chrześcijaństwa”. Serial zawiera 12 odcinków, a w każdym przedstawimy świętych kościoła, znanych chrześcijańskich sportowców, misjonarzy i zwykłych ludzi, którzy dokonali niezwykłych rzeczy. Z perspektywy kalendarza opowiemy o ludziach i wydarzeniach, które wpłynęły na cały świat.