Siła wyższa
Siła wyższa

Jeden moment potrafi zmienić wszystko. Burzliwa noc, wstrząsający wypadek, w którym ginie niewinna osoba. Losy siedmiu bohaterów splatają się przez jedno wydarzenie. Przychodzi czas zwątpienia, trudnych pytań i konfrontacji. Dlaczego zdarzają się tragedie? Jeśli Bóg jest dobry, dlaczego pozwala na cierpienie na świecie? Każdy z bohaterów zmaga się z następstwami minionego zdarzenia. Czy znajdą odpowiedzi na swoje pytania? Dopiero połączone nici wiary, nadziei, wsparcia bliskich osób tworzą mocną linę dającą siłę, której nie byliby wstanie odnaleźć w pojedynkę.


TBN poleca:

Księga Ksiąg

PROGRAM DLA DZIECI

Niezwykły animowany serial dla dzieci, wyprodukowany przez CBN (USA), w którym główni bohaterowie: Ola, Krzyś i Gizmo przenoszą się w czasie i poznają pełne przygód historie biblijne. Dzieci uczą się prawd biblijnych i moralnych, do jakich główni bohaterowie dochodzą w trakcie trwania każdej z podróży.

Rodzina Treflików

PROGRAM DLA DZIECI

Serial dla najmłodszych widzów o przygodach sympatycznych stworków, rodziny Treflikow: tatusia, mamusi, Treflika (4 lata) i Treflinki (6 lat).

Max Lucado. Niezachwiana nadzieja

wiara i rozwój osobisty

Świat jest niestabilny. Czasami czujemy, jakby grunt chwiał się nam pod nogami. Pośród narastającego lęku i niepewności jutra - Ty zbuduj swoje życie na Bożych obietnicach! Jak tego dokonać? W każdym odcinku programu „Niezachwiana nadzieja”, Max Lucado przygląda się Bożym obietnicom, których prawdy to mocny fundament i niezachwiana nadzieja podczas najciemniejszych życiowych burz.