Szlakiem amazońskiej dżungli
Szlakiem amazońskiej dżungli

Doug Phillips i jego trzydziestoosobowy zespół wybiera się w podróż do dzikiej i tajemniczej Amazonii. Ten region to największy na świecie las deszczowy oraz najbogatszy gatunkowo obszar na planecie, gdzie zachwycająca przyroda rządzi się wciąż własnymi prawami. Doug i jego ekipa zapraszają widzów, by podążali wraz z nimi szlakiem amazońskiej dżungli i wspólnie odkryli tajemnice jednego z najpiękniejszych i miejsc na Ziemi!


TBN poleca:

Księga Ksiąg

PROGRAM DLA DZIECI

Niezwykły animowany serial dla dzieci, wyprodukowany przez CBN (USA), w którym główni bohaterowie: Ola, Krzyś i Gizmo przenoszą się w czasie i poznają pełne przygód historie biblijne. Dzieci uczą się prawd biblijnych i moralnych, do jakich główni bohaterowie dochodzą w trakcie trwania każdej z podróży.

Rodzina Treflików

PROGRAM DLA DZIECI

Serial dla najmłodszych widzów o przygodach sympatycznych stworków, rodziny Treflikow: tatusia, mamusi, Treflika (4 lata) i Treflinki (6 lat).

Max Lucado. Niezachwiana nadzieja

wiara i rozwój osobisty

Świat jest niestabilny. Czasami czujemy, jakby grunt chwiał się nam pod nogami. Pośród narastającego lęku i niepewności jutra - Ty zbuduj swoje życie na Bożych obietnicach! Jak tego dokonać? W każdym odcinku programu „Niezachwiana nadzieja”, Max Lucado przygląda się Bożym obietnicom, których prawdy to mocny fundament i niezachwiana nadzieja podczas najciemniejszych życiowych burz.