Wiara jak ziemniaki
Wiara jak ziemniaki

Film opowiada o życiu szkockiego farmera Angusta Buchana (Frank Rautenbach), który w poszukiwaniu lepszego i spokojniejszego życia przyjeżdża z Zambii do KwaZulu Natal w RPA. W obliczu nowych wyzwań, trudów oraz stresu związanego z zakładaniem nowej farmy, Angus jest bliski poddania się i załamania. Wtedy w jego życie wkracza Bóg. Wiara mężczyzny zaczyna z każdym dniem wzrastać, podobnie jak zasadzone przez niego ziemniaki. A dodać należy, że rzecz dzieje się podczas niespotykanej suszy, bez choćby nikłej szansy na deszcz. Wiara jak ziemniaki jest ekranizacją prawdziwej historii, czym tym bardziej wzrusza i przynosi nadzieję. Niekiedy w życiu człowieka nie wystarczają jedynie ludzkie siły, pomysły i ambicje. Potrzebna jest wiara i pokładanie nadziei w samym Stwórcy. Ta historia jest dowodem na to, że cuda dzieją się właśnie tam, gdzie w pełni zaufa się Bogu, choć po ludzku może wydawać się to szaleństwem.


TBN poleca:

Księga Ksiąg

PROGRAM DLA DZIECI

Niezwykły animowany serial dla dzieci, wyprodukowany przez CBN (USA), w którym główni bohaterowie: Ola, Krzyś i Gizmo przenoszą się w czasie i poznają pełne przygód historie biblijne. Dzieci uczą się prawd biblijnych i moralnych, do jakich główni bohaterowie dochodzą w trakcie trwania każdej z podróży.

Rodzina Treflików

PROGRAM DLA DZIECI

Serial dla najmłodszych widzów o przygodach sympatycznych stworków, rodziny Treflikow: tatusia, mamusi, Treflika (4 lata) i Treflinki (6 lat).

Max Lucado. Niezachwiana nadzieja

wiara i rozwój osobisty

Świat jest niestabilny. Czasami czujemy, jakby grunt chwiał się nam pod nogami. Pośród narastającego lęku i niepewności jutra - Ty zbuduj swoje życie na Bożych obietnicach! Jak tego dokonać? W każdym odcinku programu „Niezachwiana nadzieja”, Max Lucado przygląda się Bożym obietnicom, których prawdy to mocny fundament i niezachwiana nadzieja podczas najciemniejszych życiowych burz.