Betlejem w Gdyni

Po raz trzeci przed nami „Betlejem w Gdyni”. Tym razem zapraszamy 10 stycznia na godzinę 19:00 w Arena Gdynia. Jak dotychczas, podczas tego wydarzenia będzie można posłuchać najpiękniejszych kolęd z różnych stron świata w fenomenalnych muzycznych aranżacjach i opracowaniach literackich z różnych epok i kultur.

   Utwory bożonarodzeniowe z Polski, Armenii, z krajów arabskich, kompozycje serbskie, norweskie, niemieckie, angielskie, irlandzkie, baskijskie, cejlońskie, ukraińskie, hebrajskie, etiopskie i te stworzone przez kanadyjskich Indian. Wśród artystów pojawią się Bovska, Józef Broda, Kamil Bednarek, Agnieszka Musiał, Dana Vynnytska, Dawid Kwiatkowski, Mate.O i wielu innych.  

 W tym roku również całkowity dochód zostanie przekazany na cele charytatywne dla osób potrzebujących.

      Zostań Ambasadorem miłosierdzia i kup bilet, cegiełkę, której emitentem jest Caritas Gdańsk lub album 2 płytowy, na którym znalazły się utwory z dwóch poprzednich lat Betlejem w Gdyni. Bilety w cenach 50, 60 i 80 zł, cegiełki o nominałach 20 i 50 zł jak i płyty za 39,99 zł można nabyć na stronie www.strefadobra.pl jak i na stronie www.betlejemwpolsce.pl