Chrześcijański obóz piłkarski „Piłka dla Jezusa”

Źródło: Kościół Zielonoświątkowy w Krzyżu Wielkopolskim

 

Wszystko zaczęło się od prowadzenia zajęć piłkarskich dla młodzieży z miasta i gminy Krzyż Wielkopolski. Początkowo luźna inicjatywa przerodziła się w regularne zajęcia sportowe i zgraną drużynę piłkarską. Jej członkowie to młodzież z rodzin dysfunkcyjnych. To zdolni, młodzi chłopcy, w których domach nie rzadko gości bieda i alkohol. Trenerzy oprócz umiejętności piłkarskich dzielą się z nimi swoją wiarą w Boga i wypływającymi z niej wartościami.

W 2018 roku postanowili zrobić dla nich coś więcej – zorganizować wspólny wyjazd na obóz piłkarski do miejscowości Mirostowice Górne. Maja zamiar spędzić tam razem 7-14 dni. Będzie to czas ciężkiej pracy i treningów, ale również profilaktyki przeciwalkoholowej i narkotykowej, budowania relacji i wspólnej chrześcijańskiej społeczności.

Aby jednak tak się stało, potrzebują naszej pomocy! Koszty wyjazdu to 10 000 zł. Na chwilę obecną uzbierali nieco ponad 2000 zł. Pomóżmy im zebrać resztę! Wpłaty można dokonać na stronie: https://zrzutka.pl/pilkadlajezusa. Zachęcamy!