Ewangelia bez granic! Jak być rękami i nogami Jezusa dla świata spragnionego Bożej miłości? – Nick Vujicic

Źródło: aetos.pl

 

Choć każdy chrześcijanin jest powołany do głoszenia Ewangelii, niewielu z nich wie, jak to robić. Jak dzielić się wiarą z innymi ludźmi, by oni również mogli poznać i pokochać Jezusa Chrystusa?

Autor Nick Vujicic doskonale rozumie trudności, których doświadczają ludzie pragnący głosić Dobrą Nowinę. Przekonuje jednak, że każdy może znaleźć sposób ewangelizacji pasujący do jego osobowości i sytuacji życiowej. W swojej najnowszej książce Nick dzieli się wieloma praktycznymi wskazówkami i pomysłami, podpowiadając, jak szerzyć Ewangelię słowem i czynem w świecie, który tak bardzo potrzebuje Bożej miłości.

Nick stawia sprawę jasno: „Skoro Bóg może uczynić swymi rękami i nogami człowieka bez kończyn, to z pewnością może posłużyć się każdym ochoczym sercem!”. A zatem – do dzieła!

NICK VUJICIC jest jednym z najsłynniejszych światowych ewangelizatorów, mówcą motywacyjnym, autorem międzynarodowych bestsellerów i dyrektorem organizacji Life Without Limbs – fundacji niosącej Ewangelię i pomoc w cierpieniu ludziom na całym świecie. Mimo że urodził się bez kończyn, dzięki wsparciu rodziny i wierze w Boga pokonał ograniczenia wynikające z niepełnosprawności i jest szczęśliwym, spełnionym człowiekiem. Co więcej, stał się inspiracją dla milionów ludzi i regularnie przemawia do szerokiej publiczności na temat pokonywania przeszkód i spełniania marzeń. Nick pochodzi z Australii, gdzie wychowywał się w rodzinie serbskich emigrantów, a obecnie mieszka w Kalifornii z żoną Kanae i czwórką dzieci. Jest autorem takich bestsellerów jak: Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!, Niezwyciężony! i Miłość bez granic.

Więcej informacji o autorze znajduje się na jego stronie.

 

Książka została wydana nakładem wydawnictwa Aetos Media i objęta patronatem medialnym przez TBN Polska.

Publikacja spotkała się z wieloma przychylnymi opiniami w środowisku chrześcijańskim. 

 

„Jestem przekonany, że nowa książka Nicka Vujicica będzie dla setek tysięcy czytelników w Polsce źródłem inspiracji i nadziei. Ufam, że Nick doprowadzi wiele osób do żywej relacji z Jezusem i przez przykłady, jakie podaje, pomoże odkryć swoją misję i być w niej szczęśliwym.”

ks. Rafał Jarosiewicz − organizator rekolekcji Stadion Młodych na stadionie PGE Narodowym, dyrektor Szkoły Nowej Ewangelizacji w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej

 

„Nick jest cudem, który udowadnia nam, że Bóg z największego dramatu w życiu potrafi wyprowadzić wielkie dobro. Niech ta książka pomoże Ci uwierzyć, że i Ty możesz być narzędziem w Jego ręku!”

Marcin Zieliński − ewangelizator przemawiający w kraju i za granicą, lider wspólnoty „Głos Pana” ze Skierniewic

 

„Nick Vujicic nie musi nawet nic mówić. Ewangelizuje już przez to, że pojawia się na stadionach, w wielkich halach, kościołach. Spotkał Go i nie może przestać o Nim opowiadać. Człowiek bez rąk jest Jego przebitymi dłońmi.”

Marcin Jakimowicz − dziennikarz „Gościa Niedzielnego”, autor książek Jak poruszyć niebo? oraz Pan Bóg? Uwielbiam!, lider wspólnoty „Diakonia Św. Rodziny” z Katowic

 

„Najnowsza książka Vujicica porusza, bo – jak mało która pozycja – wprawia w ruch, pobrzmiewając w sercu wezwaniem: Wstań i idź. Na cały świat!”

Kuba Blycharz i Ola Maciejewska − zespół niemaGOtu