Koncert Kolęd „Betlejem”

Ponad 30 kolęd i pieśni bożonarodzeniowych zabrzmi w niezwykłych aranżacjach podczas trasy koncertowej gwiazd polskiej i zagranicznej estrady. Cykl koncertów „Betlejem” odbędzie się w 12 polskich miastach: Katowicach, Kaliszu, Poznaniu, Gdyni, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Kielcach, Warszawie, Lublinie, Krakowie, Wrocławiu.

 

Najbliższy koncert odbędzie się już 7 stycznia 2017 o 18.00 w Gdyni. Wystąpią tam: TGD, Natalia Niemen, Marika, Kuba Badach, Mate.O, Piotr Cugowski.

 

"Podczas trasy koncertowej Betlejem w Polsce 2016/2017 stworzymy wielką wspólnotę wiary i klimat międzyludzkiej bliskości. Zbuduje go nie tylko muzyka na najwyższym światowym poziomie i wspólne śpiewanie. Umocni je także czas dedykowany innym – bliższym i dalszym – uczestnikom koncertu. Każdy z nas, kto przyjdzie na koncert, przy wejściu otrzyma program wraz z opłatkiem. Połamiemy się nim, składając życzenia tym wszystkim, którzy pojawią się na kolejnych przystankach trasy koncertowej, by razem świętować Boże Narodzenia i kultywować jego piękną, polską tradycję. Podczas koncertu usłyszymy – jako obywatele miast i członkowie lokalnych społeczności – życzenia od świeckich i duchownych włodarzy miast." – zapowiadają organizatorzy.

 

Koncerty to idealna okazja do przywrócenia właściwego wymiaru świętom Bożego Narodzenia – do spotkania się w centrach miast, by pieśnią uczcić ten wyjątkowy czas, do dzielenia się radością z innymi oraz by „głodnych nakarmić” – dochód z trasy koncertowej zostanie przeznaczony na dokarmianie osób niedożywionych. Więcej na www.betlejemwpolsce.pl

 

Bilety dostępne na: bilety24.pl oraz w zainteresowanych parafiach