Konferencja Steiger Compact: #misjawmiescie

Już 31 marca w Warszawie odbędzie się niesamowite wydarzenie pod patronatem medialnym TBN Polska. Celem konferencji Steiger Compact: #misjawmieście jest pokazać, jak skutecznie docierać z Ewangelią do pokolenia młodych ludzi i jak zmniejszyć kulturowy dystans między Kościołem a tymi, którzy sami do niego by nie przyszli. Mówcy poruszą także temat uczniostwa, tego, jak pomóc młodzieży w pełni być sobą, odważnie podążać za Jezusem oraz nie bać się wyrażać swojej wiary.

Zaproszeni na konferencję mówcy to doświadczeni misjonarze, pastorzy i muzycy chrześcijańscy. Są to między innymi David Pierce (No Longer Music), Robert „Litza” Friedrich (Luxtorpeda), Brian „Head” Welch (Korn) oraz Luke Greenwood (założyciel i były wokalista zespołu Alegorica)

Ideą przyświecającą konferencji #misjawmieście jest to, aby inspirować młodych ludzi i docierać do nich z Ewangelią. Jak napisali na swojej stronie: Wierzymy, że Boże serce łamie się na myśl o tym pokoleniu. Pełne miłości przesłanie Ewangelii jest dla każdego i nie jest w porządku, że tak wielu młodych ludzi nie ma szansy go zrozumieć, ponieważ nie mówimy o Niej ich językiem. Oni nie przyjdą do nas, tak więc my musimy iść do nich.

Więcej informacji i rejestracja na stronie: http://compact.steiger.org/

Do zobaczenia na miejscu!