Konwencja Przedsiębiorców 12-13.10.2018

Konwencja Przedsiębiorców to wydarzenie mające na celu uhonorować partnerów i sympatyków telewizji TBN Polska, wspólnie celebrować to, co udało się dokonać oraz nakreślić perspektywy dalszego rozwoju i współpracy.

Jest to miejsce spotkań chrześcijan, liderów biznesu i wielu inspirujących ludzi, którzy chcą realizować swoje powołanie do przedsiębiorczości, by być błogosławieństwem dla Polski i Polaków. Tym samym pragniemy, aby Konwencja była platformą umożliwiającą rozwijanie kontaktów, współpracy, wymiany pomysłów oraz czasem zachęty i wyposażania.

Na Konwencji wystąpią znakomici mówcy i przedsiębiorcy:

Eugeniusz Świerczyński
Właściciel firmy EMS Studio odpowiedzialnej za kompleksowe kampanie reklamowe m.in. na billboardach, telebimach i nośnikach wielkoformatowych. Muzyk i założyciel studia nagrań Heaven Studio oraz pastor Kościoła Jezusa Chrystusa w Radomiu. Pomimo wielu obowiązków, umiejętnie dzieli czas, by zadbać o każdą z obejmowanych funkcji. 

Sylwester Nowakowski
Znakomity prawnik z bogatym doświadczeniem w środowisku biznesowym. Współwłaściciel Kancelarii Radców Prawnych Nowakowski&Sławek. Wieloletni wykładowca, mówca konferencyjny oraz lider Kościoła Chrześcijańskiego Zoe. Ponadto członek zarządu Fundacji „Moja Latarnia”.

Piotr Furgała
Od 1994 roku prowadzi w Malborku Firmę ARCONA, specjalizującą się w produkcji m.in. wysokiej jakości materacy i wypełnień do poduszek. Pastor Kościoła Chrześcijańskiego Syloe. Uczestnik i organizator wielu inicjatyw biznesowo-chrześcijańskich. Bez jego wsparcia wiele pomorskich eventów chrześcijańskich nigdy nie miałoby miejsca. Od lat w swoim sercu nosi pragnienie powoływania ludzi biznesu do służby na rzecz Bożego Królestwa.

Aleksander Macha
Wyjątkowy przedsiębiorca, współwłaściciel firmy produkcyjnej OPUS. Spółka stała się liderem światowym w swoim segmencie i zatrudnia blisko tysiąc osób. Ceniony wykładowca i seminarzysta nauczający Bożych prawd. Organizator regularnych spotkań dla przedsiębiorców. 

Sławomir Wołyniec
Przedsiębiorca. Prezes V-Project SA. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu spółkami prawa handlowego oraz działalności inwestycyjnej prowadzonej na własny rachunek. Ocalony dzięki Bożemu Miłosierdziu i Łasce, służący doświadczeniem, siłą, nadzieją i wsparciem w obszarze zarówno biznesowym, jak i duchowym. Szczęśliwy mąż, ojciec i dziadek.