Ksiądz Arcybiskup Grzegorz Ryś na antenie TBN Polska

Wywiad w 5 odcinkach od 9 do 13 kwietnia 2020.

Arcybiskup Grzegorz Ryś jest uznanym w Polsce autorytetem w dziedzinie duchowości chrześcijańskiej oraz liderem środowisk nowej ewangelizacji. Autor licznych książek i artykułów, duszpasterz, naukowiec. W swoim wywiadzie, którego udzielił w studiu TBN w Jerozolimie odpowiada na pytania dotyczące codziennego praktykowania osobistej więzi z Bogiem. 

 

Ksiądz arcybiskup w prostych słowach uczy jak otwierać się na Dobrą Nowinę i dar Ducha Świętego. Wyjaśnia dlaczego warto czytać Biblię i uczestniczyć w życiu wspólnoty wierzących. Wskazuje także w jaki sposób zachowywać pokój w rodzinie i życzliwość w relacjach z innymi ludźmi. Swoje przemyślenia popiera głęboką znajomością Objawienia oraz osobistym świadectwem wiary. 

 

Unikalna intymna rozmowa z łódzkim metropolitą może się stać wyjątkową inspiracją zarówno dla osób świadomie wierzących jak i tych, którzy poszukują duchowego wsparcia w trudnych czasach. Obok padających w tym wywiadzie, pełnych mądrości i nadziei słów, nie sposób przejść obojętnie.