Niewiarygodne wyznanie Seleny Gomez!

Gwiazda muzyki pop, Selena Gomez, nie wstydzi się mówić o swojej chrześcijańskiej wierze. W ostatnio przeprowadzonych wywiadach opowiadała o Bogu, kościele Hillsong i swojej relacji z pastorem Carlem Lentzem.

W wywiadzie dla Elvis Duran and the Morning Show Selena Gomez powiedziała: Ostatnio nie uczestniczyłam prawie całkowicie w życiu publicznym i było to zamierzone. Uważam, że ważne jest, aby zachować równowagę. Moje zdrowie jest dla mnie bardzo ważne, wiele zawdzięczam w tej kwestii mojej wierze. Wzięłam 90 dni urlopu i uciekłam od wszystkiego. Nie kryłam tego, ponieważ dla mnie moja pewność jest w mojej słabości, nie mogę siedzieć i udawać, że wszystko jest dobrze, ponieważ robiłam tak od lat i w moim przypadku to nie działa.

Selena Gomez nie tylko regularnie uczęszcza do kościoła Hillsong, ale prowadziła w nim także uwielbienie. Na jej ostatnim albumie znalazła się napisana przez nią piosenka pod tytułem Nobody, którą zagrała na koncercie zespołu Hillsong Young & Free w Los Angeles. Piosenkarka wspomniała także o swoim czasie w kościele Hillsong i nawiązaniu kontaktu z pastorem Lentzem, o którym wspomina: On jest najlepszy. Czuję się bardzo pokrzepiona.

 

Źródło fotografii: https://www.flickr.com/photos/lunchboxstudios/ (autor: Lunchbox LP)