P.O.D. na nowej płycie Dj Yonasa i Bęsia!

Dj Yonas i Bęsiu tworzą skład znanego, hip-hopowego zespołu o nazwie Rymcerze. Pierwszego z raperów – Dj Yonasa, widzowie TBN Polska mieli możliwość poznać w młodzieżowym programie „Na ławce”, którego jest gospodarzem. Rymcerze już od dłuższego czasu zapowiadali wydanie swojego nowego albumu pt. „Nie zmarnuj swojego życia”. Ich fani z niecierpliwością oczekiwali szczególnie jednego klipu, który ukazał się na YouTube 30 października 2017 r., czyli zaledwie kilka dni temu. Piosenka nosi tytuł „Więcej miłości”. Wieść o niej obiegła już wiele muzycznych portali. Dlaczego? Ponieważ występuje w niej gość specjalny z USA, nikt inny jak zespół P.O.D. – zdobywca potrójnej platynowej płyty. Ich wokalista, Sonny Sandoval, powiedział:

To, co robią Rymcerze jest piękną sprawą. Oni walczą o młode pokolenie. Rozumiem to świetnie, ponieważ razem z ruchem „The Whosoevers” pomagam młodzieży w odnalezieniu swojej pasji i drogi życiowej.

 

 

Ich wspólny teledysk od kilku dni podbija YouTube (poniżej zamieszczamy link). Jest to drugi singiel zapowiadający nową płytę Rymcerzy. Sam album pojawi się w sprzedaży już w połowie listopada. Oprócz niespodzianki zza oceanu nie zabraknie również polskich gości, takich jak: finalista „The Voice of Poland” Mateusz Krautwurst, TaLLib, Tau oraz Zeus.

 

 

Zanosi się na prawdziwą muzyczną ucztę! Jednak najbardziej cieszy fakt, że nie o blichtr i sławę zabiegają ci polscy raperzy! Rymcerze mówią o swojej nowej płycie, że jest podsumowaniem dotychczasowej działalności przeprowadzanego przez nich projektu o charakterze profilaktycznym. A dodać należy, że podsumowanie jest niemałe, gdyż ten hip-hopowy zespół od 2013 roku poruszył już serca 260 tys. młodych ludzi na spotkaniach w ponad 400 placówkach edukacyjnych w Polsce i na świecie.

 

P.O.D. w piosence Rymcerzy:

www.youtube.com/watch?v=Vxk50YpnsDI&feature=youtu.be

 

Źródło fotografii: screenshot video z klipu RYMCERZE feat. P.O.D. - Więcej miłości

Zobacz również

Ewangelia bez granic! Jak być rękami i nogami Jezusa dla świata spragnionego Bożej miłości? – Nick Vujicic

Ewangelia bez granic! Jak być rękami i nogami Jezusa dla świata spragnionego Bożej miłości? – Nick Vujicic