Prezenty dla wymagających ojców

Pewnie się ze mną zgodzicie, kiedy napiszę, że kupowanie prezentów nie jest proste. Daje ogromną radość, kiedy podarunek faktycznie jest trafiony, ale czasami trzeba pogłówkować, żeby zdobyć coś oryginalnego. Zbliża się dzień ojca – kolejna okazja, by obdarować tatę. Jeśli wciąż nie macie pomysłu – spróbujemy Wam pomóc.

 

  1. Narzędzia

Może warto zainteresować się wyposażeniem kanciapy ojca? Narzędzia mają to do siebie, że lubią się gubić. Zajrzyjcie do skrzynek. Sprawdźcie, czy do zestawu nie brakuje jednego śrubokrętu albo nie zaginęło jedno z wierteł.

  1. Fartuch

Jeśli Wasz ojciec uwielbia spędzać czas w kuchni (a wbrew wszelkim stereotypom – jest takich wielu) przemyślcie zakup fartucha. Pewnie Wasz tata nie przykłada wielkiej wagi do wyglądu podczas gotowania i nosi stary, zużyty fartuch albo pożycza od mamy taki, który nie odpowiada jego rozmiarowi.

  1. Zestaw do grillowania

No dobrze, była mowa o narzędziach i kuchennym ubiorze, więc pora na… kuchenne narzędzia! Często w rodzinie ojciec pełni rolę specjalisty od idealnie wysmażonej karkówki. Jeśli w Waszym przypadku również tata opiekuje się grillem, zerknijcie, czy nie ma potrzeby wymiany sztućców.

  1. Wieszak na krawaty

Denerwuje Was ojciec poszukujący tego jedynego krawatu w gąszczu miliona innych? Oto rozwiązanie Waszego problemu! Dobrze wybrany wieszak będzie nie tylko piękną ozdobą na ścianie, ale również wprowadzi porządek w garderobie taty.

  1. Domowy zestaw dla barbera

Ostatnimi czasy wśród mężczyzn panuje moda na bujny zarost. Być może wasz ojciec również przywiązuje wagę do swojego wyglądu, a szczególnie dba o brodę. W takim przypadku koniecznie zainwestujcie w taki zestaw.

  1. Przygoda

Jeśli macie trochę więcej pieniędzy, polecam Wam zainteresować się aktywnym, odrobinę ekstremalnym spędzeniem czasu. Wasz ojciec na pewno potrzebuje chwilowej odskoczni od codzienności. Zastanówcie się, czy frajdy nie sprawiłby mu na przykład lot motolotnią albo jazda Monster Truckiem.

K.Z.