Tajemnice Mesjasza: Odkryj nowe perspektywy wiary

Z przyjemnością informujemy, że telewizja TBN Polska została patronem medialnym niezwykłej książki „Tajemnice Mesjasza”, autorstwa rabina Jasona Sobela. Ta fascynująca publikacja odkrywa przed czytelnikami ukryte związki między Pismem Świętym a współczesnością, oferując zupełnie nowe spojrzenie na znane biblijne historie.

Rabin Jason Sobel w swojej książce „Tajemnice Mesjasza” z niezwykłą precyzją i dogłębną wiedzą odsłania przed nami Boże tajemnice, które pozostawały ukryte przed oczami osób spoza kręgu kultury żydowskiej. Sobel, z ogromnym zaangażowaniem i wnikliwością, przybliża czytelnikom, jak Biblia – zbiór tekstów napisanych przez wielu autorów na przestrzeni tysięcy lat – tworzy spójną, przenikliwą całość, ukazującą misterny Boży plan zarówno dla Starego, jak i Nowego Testamentu.

Zapraszamy do zgłębiania tajemnic wiary razem z nami, zarówno poprzez lekturę książki, jak i oglądanie programu w TBN Polska. Pozwól sobie na tę fascynującą podróż do serca biblijnych przekazów i odkryj, jak niesamowicie one rezonują z naszym współczesnym życiem.

 

Książka do nabycia w księgarni Szaron: