TBN Polska nawiązała współpracę z programem "Firma z zasadami"

"Firma z zasadami" to społeczność przedsiębiorców, klientów, kontrahentów i pracowników, dla których dobro, szacunek do drugiego człowieka, uczciwość i lojalność są najważniejsze. Program propaguje postawę budowania wartości ekonomicznej firm, pracowitości i sprawiedliwej zapłaty za pracę.

Ideą „Firmy z zasadami” jest stworzenie przyjaznej przestrzeni biznesu i życia, w której chce się pracować, przebywać i realizować. Program jest dedykowany wszystkim przedsiębiorcom, którym bliska jest koncepcja budowy solidnych podstaw biznesu, dającego satysfakcję i co ważne – gwarancję wzrostu i zysku z zainwestowanego czasu i kapitału. Jego fundamentem są wartości chrześcijańskie, a hasłem przewodnim „pozytywne nastawienie i bycie pomocnym”.

Poszerzające się grono uczestników programu „Firma z zasadami” to zysk dla wszystkich, zarówno dla przedsiębiorców, klientów, jak i pracowników. Jeżeli jego idee są Tobie bliskie i chcesz je wspierać - dołącz do „Bazy firm z zasadami”!

Miło nam poinformować, że od niedawna TBN Polska została patronem medialnym tego programu. Więcej informacji: www.firmazzasadami.pl