TBN Polska patronem książki ,,Królestwo należy do małych dzieci"!

Jeżeli czas naszego dzieciństwa wypełniony został smutkiem, niezrozumieniem, strachem, czy samotnością mamy nie wątpliwie utrudnione zadanie podczas budowania więzi z Naszym Niebiańskim Ojcem.

Jednocześnie w Ewangelii św. Mateusza czytamy, aby stać się jak dzieci, bo tylko wtedy wejdziemy do królestwa niebieskiego.

Barry Adams w swojej książce ,,Królestwo należy do małych dzieci” zanurzając się w Miłości Wszechmogącego Boga krok po kroku prowadzi czytelnika przez moc uzdrowienia. Zaprasza go w podróż, której celem jest odkrywanie, jak wielkie i cudowne jest Królestwo Boże postrzegane oczami bardzo kochanego, małego dziecka. Ostrzega również przed tym, że jeśli nie powrócimy do bycia małym dzieckiem w swoim sercu, będzie nam trudno uwierzyć w dobra przygotowane nam przez Boga. Dlatego zachęca, aby przygotować się do przyjęcia Królestwa i otworzyć swoje serce, aby na nowo snuć marzenia!

Barry Adams wraz z żoną są założycielami Father Heart Communications, aby wypełnić swoje posłannictwo, by kierować ludzkie serca z powrotem do domu, wykorzystując słowo mówione i całą dostępną technologię Internetu. Autor ,,Miłosnego Listu Ojca” przetłumaczonego na ponad sto języków, dotykając serc ludzi na całym świecie.

Książka została wydana przez Therismos i objęta patronatem medialnym przez TBN Polska.