TBN Polska patronem książki „Kształtowanie dzieci z miłością”

Książka Danny’ego Silka Kształtowanie dzieci miłością uczy, jak przekazać dzieciom zasady Królestwa Bożego i ukazuje serce Boga. Ten łatwy do wdrożenia plan da ci narzędzia do wychowywania dzieci w radości i pełni Pana Jezusa.

 

W przeciwieństwie do podejścia tradycjonalnego, ta książka uczy rodziców, jak wychowywać swoje dzieci tak, aby potrafiły rozporządzać swoją wolnością i chronić ważne relacje na poziomie serca.

 

„... gdzie jest Duch Pański – tam wolność” (2 Kor 3,17)

 

Dzieci rodzą się z podstawową potrzebą wolności. Zaprzeczanie temu lub życie w nieświadomości tego w pewnej chwili niszczy więzi pomiędzy rodzicem a dzieckiem.

 

„W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą. Ten zaś, kto się lęka, nie wydoskonalił się w miłości” (1 J 4,18)

 

Kształtowanie dzieci miłością wprowadza paradygmaty, spostrzeżenia, umiejętności i pomysły, które pomagają rodzicom zredukować strach, poprzez wyeliminowanie wymierzania kar i wzmocnienie serc swoich dzieci, aby mogły one wypełnić Boży plan w swoim życiu.

 

Danny Silk jest pastorem do spraw życia rodzinnego w kościele Bethel w Redding, w Californii. Piastuje on funkcję dyrektora organizacji non profit Kształtowanie Miłością, która jest poświęcona wzmacnianiu rodzin i społeczności na poziomie lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Razem ze swoją żoną Sheri są rodzicami trójki dzieci. Jako rodzina zastępcza prowadzili oni dom, przez który przewinęło się ponad 70 dzieci!

 

Polski przekład książki został wydany nakładem Wydawnictwa Szaron i objęty patronatem medialnym przez TBN Polska.

Zobacz również

TBN Polska patronem książki Lynn Austin „Powróćcie do mnie”

TBN Polska patronem książki Lynn Austin „Powróćcie do mnie”

SLOT Pomorze 2018

SLOT Pomorze 2018