TBN Polska patronem książki Levi Lusko „Oczami lwa”

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co by było, gdyby nadszedł czas ciężkiej próby dla Twojej wiary? Levi Lusko stawia to pytanie inaczej: Co będzie, gdy taki czas nadejdzie, a nadejdzie na pewno…

Rodzice nazywali ją Lenya Lion (tł. lew) z powodu jej silnej i gwałtownej osobowości oraz czupryny, która od urodzenia pozostawała nieokiełznana i przypominała grzywę króla zwierząt. Nigdy jednak nie spodziewali się, że pięć dni przed Bożym Narodzeniem ich pięcioletnia córka nieoczekiwanie odejdzie do nieba po nagłym ataku astmy. Jak można, będąc rodzicem, wyjść z oddziału ratunkowego bez swojego dziecka?

W książce "Oczami lwa" Levi Lusko relacjonuje swoją drogę z Bogiem przez tragedię
i niemożliwy do udźwignięcia ból po stracie dziecka oraz udowadnia, że Bóg nawet nasze najciemniejsze doliny potrafi swoją mocą obrócić w największe błogosławieństwa. Cała sztuka polega na tym, by umieć spoglądać na nie… oczami lwa.

Ta książka nie jest jednak podręcznikiem przeżywania żałoby, lecz bardziej manifestem życia na wysokich obrotach. Mimo powagi tematu, jaki podejmuje autor, i opisu wydarzeń, z którymi pewnie nikt z nas nie chciałby się konfrontować, książka jest lekka, pełna radości i dająca nadzieję, a jej lektura niesamowicie pochłaniająca. Polski przekład został wydany nakładem wydawnictwa Therismos: http://therismos.pl/wydawnictwo, a jego premiera odbyła się w pierwszym tygodniu grudnia 2017 r. Telewizja TBN Polska objęła książkę patronatem medialny.