TBN Polska patronem książki Lynn Austin „Powróćcie do mnie”

Polecamy Wam piękną książkę „Powróćcie do mnie” autorstwa Lynn Austin – u znanej autorki cyklu „Kroniki Królów”. Jest to pierwszy tom z trylogii „Kronika Odnowy”, którego premiera nastąpi już 15 września 2018 roku.

Po dziesiątkach lat wygnania przepowiednie zaczynają się spełniać: król Cyrus oznajmia, że Żydzi mogą wrócić do Jerozolimy. Kapłan Iddo jest przekonany, że jest to znak odzyskanej Bożej przychylności. Żydzi zbyt długo żyli w Babilonie i wielu z nich, łącznie z synami Iddo, utraciło swoją wiarę. Dlatego niewielu decyduje się zostawić wszystko i ruszyć w drogę powrotną – wrócić do swojego domu i swojego Boga. Ich podróż do Ziemi Obiecanej nie jest łatwa. Gdy trudności zaczynają się piętrzyć, nawet najwierniejsi, jak Dina – ukochana żona Iddo – poddają w wątpliwość poświęcenie związane z podążaniem za Bogiem. Zachariasz, najstarszy wnuk Iddo, czuje się rozdarty pomiędzy wiarą dziadka a rodziną, którą zostawili. Ale jedno spotkanie z Najwyższym na zawsze już zmieni Zachariasza i bieg historii.

Książka ożywia Stary Testament i opowiada fascynującą historię dwóch mężczyzn i ich kobiet oraz wiernej garstki ludzi, którzy powracają z wygnania, by ponownie zamieszkać w Ziemi Obiecanej.

Książka została wydana przez Szaron i objęta patronatem medialnym przez TBN Polska. Uwaga! Do dnia premiery powieść dostępna tylko TUTAJ w specjalnej cenie -20%.