TBN Polska patronem książki Mai Frykowskiej.

Spirala zła potrafi wchłonąć każdego, kto odwraca wzrok od moralnych wartości, które nadają prawdziwy sens życiu.

Jednym z takich miejsc, gdzie można się zapomnieć jest świat tzw. show biznesu. Często okazuje się, że blask fleszy, sława, bycie w centrum uwagi dają tylko chwilowe zapomnienie o tym, że jest się bardzo samotną i nieszczęśliwą osobą. Kimś, komu najwierniej towarzyszy wyłącznie ból i tęsknota za byciem bezwarunkowo kochanym, szanowanym i akceptowanym.

Maja Frykowska, w przeszłości znana ze skandali i szokujących wyborów, w swojej książce ,,Pokonaj siebie” z odwagą obnaża swoje wspomnienia, doświadczenia i myśli. Czytelnik skonfrontowany zostaje z bezgranicznym bólem i bezsilnością. Momentami odnosząc wrażenie, że nie ma już ratunku i szans na lepsze jutro.

Jednak główną inspiracją, której owocem jest ta książka, jest moment nawrócenia się autorki. Przekazuje ona głośny komunikat, że mając w sercu Jezusa Chrystusa, duchowo odradzamy się na nowo. Miłość i wybaczenie stają się kojącym balsamem, który daje siłę w naszym codziennym życiu. Dlatego warto jest zadbać o prawdziwą relację z naszym prawdziwym Przyjacielem – Bogiem, który nigdy nas nie zawiedzie.

Maja Frykowska jest aktorką. W mediach funkcjonuje od 15 lat z 5 – letnią przerwą w karierze (w tym czasie aktorka wyszła za mąż i została mamą). Znana i jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w Polsce.

Książka została wydana przez Szaron i objęta patronatem medialnym przez TBN Polska.