TBN Polska patronem książki „Namaszczenie Debory”

Źródło fotografii: http://www.koinonia.org.pl/products/namaszczenie-debory

 

Debora – postać biblijna, prorokini i sędzia w dawnym Izraelu. Jej autorytet sięgał funkcji mediatora, militarnego doradcy, a nawet matki narodu. Pokonała wiele kulturowych ograniczeń, w których przyszło jej żyć. Jednak jej postawa nie wynikała z buntu, lecz z posłuszeństwa Bogu i Jego planom. Planom przyniesienia wolności do współczesnego Deborze pokolenia.

Michelle McClain – Walters w swojej książce Namaszczenie Debory zachęca do stawiania odważnych kroków wiary w miejscu Bożego powołania i pokonywania różnego rodzaju trudności. Podobnie jak w czasach Starego Testamentu, tak i dzisiaj Bóg powołuje kobiety do zadań, które być może je przewyższają. Bez względu na to, co Ciebie dzisiaj ogranicza, Bożym pragnieniem jest, abyś w Jego mocy wzniosła się ponad te przeszkody. Teraz jest czas, by wejść w pełnię swojego powołania, do którego przeznaczył Cię sam Bóg!

Podejmij wyzwanie, aby stać się współczesną Deborą, która w miejscu swojego wpływu, w rodzinie, w pracy zawodowej, w kościele z odwagą poprowadzi innych do Boga!

Polski przekład książki Namaszczenie Debory został wydany nakładem Wydawnictwa Koinonia i objęty patronatem medialnym przez TBN Polska. Autorka jest szczęśliwą żona i matką. Podróżuje po całym świecie, nauczając na temat słuchania Bożego głosu oraz odkrywania swojego życiowego powołania. W naszym kraju znana jest z wcześniejszej, cieszącej się równie dużym zainteresowaniem pozycji pt. Namaszczenie Estery.