TBN POLSKA PATRONEM KSIĄŻKI „RODZINA WEDŁUG BOŻEGO SERCA”

Źródło: Koinonia

„Prawda jest taka, że bycie jednym z rodziców to prawdopodobnie najważniejsza rola przywódcy, jaką przyjdzie ci w życiu odegrać, a rozpoczyna się ona w chwili, kiedy uświadomisz sobie odpowiedzialność za wychowanie dziecka. Mimo to większość ludzi nie przeszło żadnego szkolenia ani też nie posiada jakiegoś schematu, który mógłby służyć pomocą, by stać się możliwie najlepszymi rodzicami.”

 

Powyższy fragment książki Rodzina według Bożego serca doskonale ukazuje płynące z jej stron przesłanie – niezwykłą rolę rodzica jako przywódcy w rodzinie. Ta książka to więcej niż poradnik. To żywe świadectwo jej autorów oraz innych rodziców, na których przykłady się powołują. Przedstawiane historie uczą i zachęcają, aby poddać swoje myśli, emocje, nawyki oraz działania samemu Twórcy rodziny. Przekonaj się, jak postawa usługiwania na wzór doskonałego przywódcy – Pana Jezusa, może odmienić twoje życie rodzinne! Ta mądra, biblijna, przemieniająca i praktyczna książka pomoże ci sprostać codziennym wyzwaniom. Dzięki niej odkryjesz, na czym polega codzienne rodzinne szczęście.

Polski przekład książki Rodzina według Bożego serca został wydany nakładem Wydawnictwa Koinonia i objęty patronatem medialnym przez TBN Polska.