TBN Polska patronem medialnym II Edycji Ogólnopolskiego Festiwalu GOSPELOWNIA w Poznaniu

 

W dniach 24-25 listopada 2018 r. (sobota i niedziela) w sali koncertowej Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej rozbrzmiewać będą radosne rytmy gospel. Wszystkich miłośników tego typu muzyki zapraszamy do uczestniczenia w organizowanych tam muzycznych warsztatach, których zostaliśmy patronem medialnym.

W tym roku, każdy chór może dodatkowo wziąć udział w przeglądzie chórów, który będzie miał miejsce w dniu 24 listopada w trakcie trwania warsztatów. Zwycięzca przeglądu wystąpi podczas niedzielnego koncertu finałowego młodzieży i dorosłych. Natomiast w niedzielę 25 listopada, organizator zaprasza wszystkie dzieci do 13 roku życia, które niekoniecznie potrafią, ale lubią śpiewać, na Dziecięce Warsztaty Gospel. Istruktorką będzie Agnieszka Górska-Tomaszewska,

Do uczestnictwa w warsztatach może zgłosić się każdy! Wiek nie gra żadnej roli. Od wielu lat na warsztaty przychodzą całe rodziny! Nie jest istotne doświadczenie śpiewania w chórze, nie ma też żadnych przesłuchań.

Uczestników poprowadzą charyzmatyczni, czarnoskórzy instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem: Ruth Waldron (UK), Peter Francis (UK), Corey Butler (Canada) oraz nasza,  Agnieszka „Baca” Tomaszewska.

Zapisy i więcej informacji na: http://gospeljoy.pl/warsztaty-lista/

 

GOSPELOWNIA W SKRÓCIE:
24-25 listopada – XVI Poznańskie Warsztaty Gospel
24 listopada – Przegląd Chórów w ramach warsztatów
25 listopada – Warsztaty Gospel dla DZIECI
25 listopada – 2 Koncerty Finałowe Warsztatów Gospel:
Pierwszy koncert DZIECI, Drugi koncert MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH, oraz laureata Konkursu Chórów.