TBN Polska patronem medialnym The Global Leadership Summit (GLS)

The Global Leadership Summit (GLS) to największa konferencja dla liderów, która w tym roku ma zgromadzić około 400 000 osób w 1375 lokalizacjach. To światowej klasy wydarzenie zapoczątkowane zostało w 1995 roku przez Billa Hybelsa, założyciela i pastora Willow Creek Community Church. Dziś zrzesza i szkoli liderów z całego świata. W trakcie dwóch dni w South Barrington w Stanach Zjednoczonych wybitni prelegenci, wygłaszają inspirujące wykłady, które następnie będą retransmitowane do 128 krajów świata.

Polska jest jednym z nich. Dzięki nowym technologiom członkowie konferencji uzyskają dostęp do unikatowych treści wspierających w rozwoju kompetencji przywódczych. Prelekcje mówców zagranicznych wzbogacą również wystąpienia Polaków, którzy podzielą się swoimi refleksjami na temat prowadzenia innych w lokalnym kontekście. Na żywo wystąpią: Szymon Hołownia, Paweł Motyl i Jerzy Buzek. Wydarzenie odbędzie się w dwóch różnych terminach w zależności od miasta: od 17 do 18 listopada w Krakowie oraz od 24 do 25 listopada w Warszawie.

Do udziału w The Global Leadership Summit organizatorzy zapraszają każdego lidera – bez względu na obszar, w którym na co dzień działa, ponieważ, jak głosi hasło konferencji, wszyscy mamy wpływ.

Jako ogólnopolska telewizja familijna również jesteśmy świadomi swojego rosnącego wpływu. Dokładamy starań, aby poszerzać go odpowiedzialnie i w oparciu o właściwe wartości. Tym bardziej cieszymy się, że możemy być nie tylko uczestnikiem konferencji GLS, ale również jej patronem medialnym.

Zobacz również

TBN Polska patronem książki Lynn Austin „Powróćcie do mnie”

TBN Polska patronem książki Lynn Austin „Powróćcie do mnie”

SLOT Pomorze 2018

SLOT Pomorze 2018