TBN Polska patronem medialnym The Global Leadership Summit (GLS)

The Global Leadership Summit (GLS) to największa konferencja dla liderów, która w tym roku ma zgromadzić około 400 000 osób w 1375 lokalizacjach. To światowej klasy wydarzenie zapoczątkowane zostało w 1995 roku przez Billa Hybelsa, założyciela i pastora Willow Creek Community Church. Dziś zrzesza i szkoli liderów z całego świata. W trakcie dwóch dni w South Barrington w Stanach Zjednoczonych wybitni prelegenci, wygłaszają inspirujące wykłady, które następnie będą retransmitowane do 128 krajów świata.

Polska jest jednym z nich. Dzięki nowym technologiom członkowie konferencji uzyskają dostęp do unikatowych treści wspierających w rozwoju kompetencji przywódczych. Prelekcje mówców zagranicznych wzbogacą również wystąpienia Polaków, którzy podzielą się swoimi refleksjami na temat prowadzenia innych w lokalnym kontekście. Na żywo wystąpią: Szymon Hołownia, Paweł Motyl i Jerzy Buzek. Wydarzenie odbędzie się w dwóch różnych terminach w zależności od miasta: od 17 do 18 listopada w Krakowie oraz od 24 do 25 listopada w Warszawie.

Do udziału w The Global Leadership Summit organizatorzy zapraszają każdego lidera – bez względu na obszar, w którym na co dzień działa, ponieważ, jak głosi hasło konferencji, wszyscy mamy wpływ.

Jako ogólnopolska telewizja familijna również jesteśmy świadomi swojego rosnącego wpływu. Dokładamy starań, aby poszerzać go odpowiedzialnie i w oparciu o właściwe wartości. Tym bardziej cieszymy się, że możemy być nie tylko uczestnikiem konferencji GLS, ale również jej patronem medialnym.

Zobacz również

Ewangelia bez granic! Jak być rękami i nogami Jezusa dla świata spragnionego Bożej miłości? – Nick Vujicic

Ewangelia bez granic! Jak być rękami i nogami Jezusa dla świata spragnionego Bożej miłości? – Nick Vujicic