TBN Polska rozszerza współpracę z organizacjami pozarządowymi

 

TBN Polska, stawiając na wspieranie wartościowych inicjatyw, ogłasza rozszerzenie swojej współpracy z renomowanymi organizacjami pozarządowymi w całej Polsce. Misja naszej telewizji opiera się między innymi na promowaniu i wspieraniu działań, które mają realny wpływ na społeczeństwo.

Więcej niż media – partnerstwo i wspólne wartości

Nasza telewizja pragnie nie tylko udzielać wsparcia poprzez udzielenie patronatów medialnych na antenie, ale także angażować się w promocję ważnych wydarzeń organizowanych przez współpracujące z nami organizacje pozarządowe.

W miniony weekend TBN Polska oficjalnie nawiązała współpracę z: Fundacją Crown, Stowarzyszeniem Alpha Polska, Fundacją ESPA, Fundacją GAiN, Fundacją GOOD, Misją Chrześcijańska Służba Muzyczna (CSM) oraz Fundacją 1on.pl

Telewizja TBN Polska pragnie angażować się aktywnie w promowanie inicjatyw, które odzwierciedlają wartości bliskie naszemu sercu. Jesteśmy przekonani, że nasza wspólna siła pozwoli dotrzeć z wartościowymi przesłaniami do szerszej publiczności, wspierając jednocześnie cele społeczne. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie oraz gotowość do budowania razem pozytywnego oddziaływania na nasze społeczeństwo.