TBN Polska teraz także na Gonet.TV! Kolejny sposób, by nas oglądać

Telewizja TBN Polska poszerza swoją ofertę dla widzów i z dniem 1 września 2023 r. wchodzi do rodziny Gonet.TV! To krok naprzód w naszej misji dostarczania wartościowych treści telewizyjnych dla polskiej społeczności zarówno w kraju, jak i za granicą.

Platforma Gonet.TV, skupiająca wiele stacji telewizyjnych w swojej ofercie, teraz wzbogaca się o kanał TBN Polska, co oznacza, że nasi widzowie mają jeszcze łatwiejszy dostęp do naszej szerokiej gamy programów.

– Dla TBN Polska wejście na platformę Gonet.TV to nie tylko kolejny krok w rozszerzaniu naszej dostępności, ale również potwierdzenie, że nasze treści są ważne i potrzebne dla polskiego odbiorcy. – mówi Krzysztof Rompa, prezes telewizji TBN Polska.

Z nowym partnerstwem z Gonet.TV, TBN Polska jest teraz dostępna dla jeszcze szerszego grona odbiorców, co przekłada się na lepsze zrozumienie i przybliżenie wartości, które staramy się przekazać poprzez naszą telewizję. Zachęcamy do włączenia się i odkrycia wszystkiego, co przygotowaliśmy dla Was w naszej ofercie.

Aby dowiedzieć się więcej o dostępności TBN Polska oraz o pełnej ofercie programowej, kliknij tutaj.