Tego jeszcze nie było! HILLSONG LONDON i NIEMAGOTU razem na scenie!

Wyjątkowa inicjatywa muzyczna, która wstrząśnie sercami tysięcy osób! Dwa fenomenalne zespoły – Hillsong London Worship i NiemaGotu – łączą siły, aby zaprezentować „ARISE Poland Tour 2024”. Ta trasa koncertowa to wydarzenie, jakiego Polska jeszcze nie widziała.

To będą koncerty pełne światła. „Chcemy nieść nadzieję w tych trudnych i mrocznych czasach, zapalić światło tam, gdzie panuje beznadzieja. I pokazać, zwłaszcza młodym, często zagubionym, zapatrzonym w ekran komórki, że jest Ktoś, kto zna ich na wylot i kocha bez granic” – mówią organizatorzy z fundacji 1on.pl.

Nadchodzi duchowa rewolucja

„Powstań! Świeć, bo przyszło twe światło” – te biblijne słowa z Księgi Izajasza (Iz 60, 1-3) nabierają nowego kontekstu w zbliżającej się trasie. Artyści z Hillsong London i NiemaGotu będą wspólnie śpiewać o nadziei i miłości, które przekraczają ziemskie granice.

Trasa koncertowa, która rozświetli Polskę

„ARISE Poland Tour 2024” rozpocznie się 6 marca w Gliwicach (Arena Gliwice), z kolejnymi koncertami we Wrocławiu (7.03, Hala Orbita) i w Gdyni (8.03, Polsat Plus Arena). Sceny tych miast rozświetli uwielbienie pełne ognia i pasji!

 

O wykonawcach:

NIEMAGOTU – zespół z Krakowa, który wykracza daleko poza swoją ikoniczną piosenkę ze Światowych Dni Młodzieży. Ich twórczość, świeża i oryginalna, z Kubą Blycharzem i Olą Maciejewską na czele, wprowadza nową jakość w muzyce chrześcijańskiej. Ich utwory, pełne autentyczności i głębokiego przesłania, szybko zdobywają serca słuchaczy.

 

Hillsong London Worship, z ich niemal dwudziestoletnim doświadczeniem, to więcej niż zespół – to globalny fenomen. To zbiorowy głos ludzi wierzących, którzy swoją muzyką dotykają serc na całym świecie. Ich nowoczesne aranżacje i profesjonalizm sprawiają, że są oni ambasadorami dobrej nowiny, docierając nawet do najdalszych zakątków świata.

„ARISE Poland Tour 2024” będzie nie tylko muzycznym wydarzeniem roku, ale również duchowym przebudzeniem dla wielu. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby być częścią czegoś, co przekracza granice muzyki i dotyka samego serca.

Zapraszamy na wydarzenie pod patronatem TBN Polska, które zmieni Twój sposób postrzegania muzyki i wiary!

 

Bilety można nabyć:

🗓️ 6 marca - Gliwice - tutaj oraz tutaj
🗓️ 7 marca - Wrocław - tutaj oraz tutaj
🗓️ 8 marca - Gdynia - tutaj oraz tutaj