Wiosna w TBN Polska

Wiosna w TBN Polska! Zobacz całkiem nowe programy i kontynuacje sezonów, które przygotowaliśmy dla naszych widzów!

 

  • Kalendarz historii chrześcijaństwa - Serial 12 odcinków, a w każdym przedstawimy świętych kościoła, znanych chrześcijańskich sportowców, misjonarzy i zwykłych ludzi, którzy dokonali niezwykłych rzeczy. Z perspektywy kalendarza opowiemy o ludziach i wydarzeniach, które wpłynęły na cały świat.

Premiera poniedziałek i środa 20:30

  • Marcin Zieliński - Kwadransik ze Słowem - kolejny sezon uwielbianego przez widzów programu, który motywuje do codziennego rozważania Pisma Świętego i modlitwy. Spędź Kwadrans z Bogiem każdego dnia i obserwuj jak Twoje życie się zmienia. Rozważania Marcina Zielińskiego otwierają umysł oraz serce na wiarę. Nowe odcinki już w kwietniu 2022.

Premiera wtorek i czwartek o 21:00

  • Prawda Ewangelii z Andrew Wommackiem - nowy sezon programu ewangelisty, który od ponad 50 lat głosi Słowo z naciskiem na bezwarunkową miłość Boga i równowagę między łaską, a wiarą.

Premiera od poniedziałku do piątku o 7:30

  • Wojna na Ukrainie oczami ofiar i reporterów - serial dokumentalny, w którym ofiary i reporterzy opowiadają o wojnie w Ukrainie. Poruszający obraz terroru, przemocy, strachu oraz nadziei. W tym całym dramatycznym wydarzeniu, ofiary wojny zwracają się do Boga, wywyższając Jego imię w bunkrach, piwnicach i zniszczonych domach. Tak czyniąc, mogą pełni Bożego pokoju przetrwać ten najokrutniejszy czas swego życia.

Premiera sobota 21:30. Powtórka niedziela 14:00.

  • Podróż przez Historię - nowe odcinki programu w kwietniu! Seria programów historycznych prowadzonych przez historyka i filmowca Dave'a Stottsa, który zabiera widzów na globalną wędrówkę, aby pokazać, jak Bóg poprzez całą historię używał zwykłych ludzi, aby zanieść swoją zbawczą łaskę do każdego narodu i człowieka. W swym programie ukazuje dzieje chrześcijaństwa począwszy od Izraela i rozprzestrzeniającego się do dwudziestu regionów na całym świecie.

Premiera wtorek i czwartek o 18:30

  • Nowy Joel to kolejna nowość na antenie TBN Polska. Znany już naszym widzom Pastor Joel Osteen, którego dotąd mogliście zobaczyć w programie ,,Obudź Nadzieję” podkreśla siłę miłości Bożej i optymistyczne podejście: Udane życie zaczyna się w Twojej głowie — mówi. Premiera wtorek i czwartek o 16:00

  • Zdrowie Nauka Życie - Przedstawiciele świata medycyny, fizyki, prawa, historycy, dietetycy i wykładowcy podzielą się wiedzą popartą dowodami naukowymi i latami doświadczenia. W studio TBN spotykamy się z autorytetami z dziedzin zdrowia, stylu życia, oraz wykładowcami, sportowcami, autorami książek i programów dietetycznych. Poniedziałek 19:30. Powtórki: wtorek i piątek 14:00

Bądźcie z nami tej Wiosny! Oglądaj. Inspiruj się. Buduj swoją wiarę z TBN Polska