Wizyta szefów TBN Networks w Polsce

W związku ze zbliżającym się startem kanału TBN Polska, mieliśmy przyjemność gościć szefów TBN Networks – Matta i Laurie Crouch. Było to bardzo inspirujące spotkanie, będące zwieńczeniem intensywnych prac i przygotowań do uruchomiania całodobowego kanału telewizyjnego.

Na spotkaniu z zespołem TBN Polska, Matt Crouch podzielił się niezwykłą historią powstania TBN, szczególnie podkreślając przy tym duchowe, chrześcijańskie dziedzictwo oraz misję sieci TBN Networks.

 TBN jest globalną wizją, by imię Jezusa było głoszone i usłyszane przez cały świat – powiedział Matt Crouch  – Wierzę, że TBN Polska jest dużą częścią dziedzictwa, jakim jest Trinity Broadcast. TBN szerzyło Ewangelię przez 40 lat, teraz jest czas na to, by pchnąć chrześcijańską telewizję na nowy poziom.

– TBN Polska stanie się ważną częścią krajobrazu medialnego w Polsce – dużą, opiniotwórczą telewizją, mającą pozytywny wpływ na życie wielu Polaków i ich rodzin. Poprzez produkcje własne oraz starannie wyselekcjonowane produkcje z całego świata, zredefiniuje myślenie na temat telewizji chrześcijańskiej i familijnej w Polsce – zapowiada prezes TBN Polska, Krzysztof Rompa.

Mamy również przyjemność poinformować, że budowa studia telewizyjnego TBN Polska dobiegła końca i rozpoczęły się nagrania do nowych produkcji.

Start całodobowego kanału TBN Polska jest planowany na początek roku 2017.