Z Jeruzalem aż po krańce ziemi

Kościół Hillsong otwiera nowe kampusy w Izraelu, w Perth oraz na Bali, taką informację możemy zobaczyć na Instagramie pastora kościoła Hillsong w Sydney- Briana Houstona.

„Chcę być pierwszym, który poinformuje was o tym, że to się dzieje. Kościół Hillsong chce zrobić miejsce naszej rodzinie w IZRAELU. Z Jeruzalem aż po krańce ziemi i z krańców ziemi
z powrotem do Izraela. #prayforhillsongisrael #TelAviv” – napisał na swoim profilu Brian Houston.

 

W kolejnym poście pod zdjęciem dotyczącym kościoła w Perth dodaje: „Jestem tym niesamowicie podekscytowany #onehousemanyrooms”

 

„To będzie kampus kościoła Hillsong Australia. To prawie Australia. Możliwe, że będę musiał często odwiedzać ten kampus! 😜👍#onehousemanyrooms” – żartuje Pastor o kampusie na Bali, które jest przecież bardzo popularne wśród turystów.

 

Hillsong jest znanym na całym świecie kościołem, posiada swoje kampusy w Sydney, Cape Town, Nowym Jorku, Londynie, Paryżu, Kijowie i wielu innych miastach.  Został założony 33 lata temu. Kościoły Hillsong na całym świecie odwiedzają tysiące, a nawet setki tysięcy ludzi, więc prawdopodobnie nowe kampusy nie będą stanowiły wyjątku. Jeśli nowy kościół w Tel Awiwie rozwinie się, stając się tak ogromnym sukcesem jak pozostałe, możliwe, że dojdzie do otwarcia kolejnego kampusu w Jerozolimie. 

 

https://www.instagram.com/brianchouston/