1. Bezpieczne połączenie
2. Wybór kwoty i adresu
3. Płatność i weryfikacja
Kwota wsparcia:

Twoje dane:
Twój adres:
W celu realizacji wysyłki upominku poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zwiększ sumę wpłaty o:
+ 20 zł (wysyłka na terenie Unii Europejskiej)
+ 50 zł (wysyłka poza Unię Europejską)

Pokryjemy koszt przesyłki, jeśli Twoja wpłata przewyższa sumę minimalnej kwoty wsparcia i kosztu przesyłki.

Jeżeli adres wysyłki ma być inny, kliknij tutaj

* pola wymagane

Dokonujesz szybkiej i bezpiecznej wpłaty z Przelewy24

 

Nowy rok szkolny to nowe wyzwania. By odważnie stawiać im czoła, przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw atrakcyjnych upominków.

Książkę Nick’a Vujicica ,,Nie daj się gnębić” wyślemy Ci jako wyraz naszej wdzięczności za Twoją wpłatę na rzecz fundacji TBN Polska na kwotę 49 złotych lub wyższą. Jej autor – słynny niepełnosprawny mówca, nauczy Twoje dzieci, jak skutecznie bronić się przed poniżaniem i przemocą rówieśników.

Wpłacając kwotę 99 złotych lub więcej przekażemy Ci dodatkowo drugą książkę tego autora zatytułowaną „Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!”. Ta wyjątkowa autobiografia zmieni Twoją perspektywę patrzenia na problemy oraz zachęci do realizowania marzeń.

Ostatnim upominkiem jest płyta Michała Raska „Nie musisz się już bać”. Jego muzyka przypadnie do gustu zarówno młodemu, jak i starszemu pokoleniu, a głęboka treść skłoni do rozmyślań i modlitwy. Do płyty dołączymy również materiałową torbę z logo TBN Polska. Cały pakiet prezentów otrzymasz od nas wpłacając kwotę 159 złotych lub wyższą.

Do każdej przesyłki dołączymy także Pakiet Informacyjny TBN, w którym znajdziesz zaproszenie do Klubu Widza oraz praktyczną zakładkę do książek.

  • Prosimy, użyj formularza na tej stronie, by dokonać wpłaty dla TBN Polska.

Dziękujemy, że tworzysz z nami telewizję z wartościami chrześcijańskimi.