1. Bezpieczne połączenie
2. Wybór kwoty i adresu
3. Płatność i weryfikacja
Kwota wsparcia:

Twoje dane:
Twój adres:
W celu realizacji wysyłki upominku poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zwiększ sumę wpłaty o:
+ 20 zł (wysyłka na terenie Unii Europejskiej)
+ 50 zł (wysyłka poza Unię Europejską)

Pokryjemy koszt przesyłki, jeśli Twoja wpłata przewyższa sumę minimalnej kwoty wsparcia i kosztu przesyłki.

Jeżeli adres wysyłki ma być inny, kliknij tutaj

* pola wymagane

Dokonujesz szybkiej i bezpiecznej wpłaty z Przelewy24

 

Wiosna to czas, kiedy swoje święto obchodzi jedna z najważniejszych osób w naszym życiu – Mama. Pomimo wielu trudności i wątpliwości, jakie odczuwa podczas swojej życiowej drogi, w oczach Boga zawsze jest Bohaterką!

 

,,Pudełko – wersety dla Mam” to pięknie wydane cytaty z Pisma Świętego oraz słowa inspiracji i wdzięczności, które wypełnią radością serce każdej mamy. Powyższy upominek, wyślemy osobom, które na rzecz Fundacji TBN Polska wpłacą kwotę 35 zł lub wyższą.

 

Za Twoją wpłatę w kwocie 75zł lub wyższą dodatkowo dołączymy książkę ,,Kształtowanie dzieci miłością” Danny’ego Silk’a, której treść dostarczy każdemu rodzicowi narzędzi do wychowywania swojego dziecka zgodnie z biblijnymi zasadami.

 

W ramach podziękowania za wpłatę kwoty 125 zł lub większej prezent zostanie powiększony o dwie książeczki :, „Boże obietnice dla chłopców” oraz „Boże obietnice dla dziewczynek” autorstwa Jacka Countrymann. Są to ciekawe mini podręczniki zawierające maxi obietnice, które pomogą Twoim dzieciom zbudować mocny życiowy fundament oparty na zaufaniu w Boże Słowo.

 

Do każdej przesyłki dołączymy także Pakiet Informacyjny TBN, w którym znajdziesz zaproszenie do Klubu Widza oraz praktyczną zakładkę do książek.

  •  Prosimy, użyj formularza na tej stronie, by dokonać wpłaty dla TBN Polska.

Dziękujemy, że tworzysz z nami telewizję z wartościami chrześcijańskimi.