1. Bezpieczne połączenie
2. Wybór kwoty i adresu
3. Płatność i weryfikacja
Kwota wsparcia:

Twoje dane:
Twój adres:
W celu realizacji wysyłki upominku poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zwiększ sumę wpłaty o:
+ 20 zł (wysyłka na terenie Unii Europejskiej)
+ 50 zł (wysyłka poza Unię Europejską)

Przy wpłatach od 195zł pokrywamy koszt wysyłki.

Jeżeli adres wysyłki ma być inny, kliknij tutaj

* pola wymagane

Dokonujesz szybkiej i bezpiecznej wpłaty z Przelewy24


           •  ZASTANAWIASZ SIĘ CZASEM, CZY BÓG SŁYSZY TWOJE MODLITWY? CZY DA CI TO, O CO GO PROSISZ? ALBO JAK W OGÓLE MASZ SIĘ MODLIĆ?

Książka „MODLITWA ZMIENIAJĄCA ŻYCIE” odpowie na te pytania oraz w praktyczny i inspirujący sposób nauczy Cię, jak rozwijać swoje życie modlitewne. Ten 21-dniowy przewodnik wyślemy Ci jako wyraz naszej wdzięczności za Twoją wpłatę na kwotę 40 zł lub wyższą.

            •   Za Twoją wpłatę w kwocie 75 zł lub więcej przekażemy Ci dodatkowo dwupłytowy album znanego chrześcijańskiego artysty GRZEGORZA KLOCA  „IDĘ PO WODZIE”. Na płycie CD znajdziesz 14 piosenek, w tym takie hity jak “Wszystko mam w Tobie” czy tytułowy “Idę po wodzie”; a na płycie DVD nagranie z koncertu pełnego mocy uwielbienia. 

            •  Za Twój hojny dar wsparcia 110 zł lub więcej otrzymasz od nas międzynarodowy bestseller „NAJSZCZĘŚLIWSI NA ŚWIECIE”. Jest to historia farmera, który dzięki wielkiej wierze i ufności Bogu, stał się jednym z najbardziej znanych na świecie chrześcijańskich przedsiębiorców. Przeczytaj jak cuda, wizje, wysłuchane modlitwy przeplatają się z życiowymi wyzwaniami. Odkryj sekret “Najszczęśliwszych na świecie”.

Do każdej przesyłki dołączymy także Pakiet Informacyjny TBN, w którym znajdziesz zaproszenie do Klubu Widza oraz praktyczną zakładkę do książek.

→ Prosimy, użyj formularza na tej stronie, by dokonać wpłaty dla TBN Polska.

Dziękujemy, że tworzysz z nami telewizję z wartościami chrześcijańskimi.