1. Bezpieczne połączenie
2. Wybór kwoty i adresu
3. Płatność i weryfikacja
Kwota wsparcia:

Twoje dane:
Twój adres:
W celu realizacji wysyłki upominku poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zwiększ sumę wpłaty o:
+ 20 zł (wysyłka na terenie Unii Europejskiej)
+ 50 zł (wysyłka poza Unię Europejską)

Pokryjemy koszt przesyłki, jeśli Twoja wpłata przewyższa sumę minimalnej kwoty wsparcia i kosztu przesyłki.

Jeżeli adres wysyłki ma być inny, kliknij tutaj

* pola wymagane

Dokonujesz szybkiej i bezpiecznej wpłaty z Przelewy24

 

Jak wyrazić miłość najbliższym? Sprawa wydaje się być prosta do momentu, gdy nie zderzymy się z drugą osobą komunikującą miłość w zupełnie inny sposób.

Aby stać się doskonałym w miłości, zarówno do ludzi jak i do Boga przygotowaliśmy zestaw upominków na tę specjalną okazję.

 

Pierwszym z nich jest książka Gary’ego Chapman’a „Pięć języków miłości”. Po jej przeczytaniu odkryjesz swój własny sposób wyrażania miłości oraz dowiesz się, jak przejawiają ją twoi najbliżsi.

Drugim elementem jest książka „Pięć języków miłości dla singli”. Czytając ją dowiesz się jakie są języki miłości, jak je wyrażać, aby wzbogacać swoje obecne relacje, a przede wszystkim, jak się przygotować do ślubu.

Kolejna pozycja "Uwielbienie takie jak w niebie" autorstwa pomoże ci wyrazić miłość do Stwórcy. Uwielbienie jest nieodłącznym elementem naszego uznania dla Boga.

Ostatnim z upominków jest płyta DVD z program „Tytani”. Ludzie kochający Boga przekazywali tę miłość innym, dzięki czemu zostali nazwani Bożymi tytanami.

 

 

Cały pakiet wyślemy Ci jako wyraz naszej wdzięczności za wpłatę kwoty 179 zł lub wyższej.

Dziękujemy, że razem z nami tworzysz telewizję familijną z wartościami chrześcijańskimi. Swoją wpłatą – Budujesz. Wspierasz. Inspirujesz.