1. Bezpieczne połączenie
2. Wybór kwoty i adresu
3. Płatność i weryfikacja
Kwota wsparcia:

Twoje dane:
Twój adres:
W celu realizacji wysyłki upominku poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zwiększ sumę wpłaty o:
+ 20 zł (wysyłka na terenie Unii Europejskiej)
+ 50 zł (wysyłka poza Unię Europejską)

Pokryjemy koszt przesyłki, jeśli Twoja wpłata przewyższa sumę minimalnej kwoty wsparcia i kosztu przesyłki.

Jeżeli adres wysyłki ma być inny, kliknij tutaj

* pola wymagane

Dokonujesz szybkiej i bezpiecznej wpłaty z Przelewy24

 

Moment, w którym Bóg dotyka serca człowieka, jest początkiem niezwykłej życiowej zmiany.  Świadectwa ludzi, którzy doświadczyli Bożego działania, umacniają wiarę. 

Na płycie DVD „Historie niezwykłe” osoby takie jak Brian Head Welch, Kamil Jakubowski czy Maja Frykowska opowiadają o swoich spotkaniach z Bogiem. Ich poruszające świadectwa zainspirują Cię do poznawania Boga i zbudują Twoją wiarę. Tę płytę otrzymasz od nas w ramach podziękowania za wpłatę 39 złotych lub więcej.

Za Twój dar wsparcia 79 złotych lub wyższy otrzymasz od nas dodatkowo książkę Briana „Heada” Welcha „Z szeroko otwartymi oczami”. Książka zawiera świadectwem światowej sławy gwiazdy rocka o tym, w jaki sposób Jezus może przeprowadzać przez życiowe trudności, jeśli tylko zechcemy Mu zaufać.

Trzeci upominek to najnowsza płyta Ani Świątczak i jej zespołu, z autografem artystki. Znana wokalistka i prowadząca program „Punkt zwrotny” nagrała piosenki o głębokich przeżyciach z Bogiem. Wszystkie trzy prezenty otrzymasz od nas wpłacając kwotę 129 zł lub wyższą.

Do każdej przesyłki dołączymy także Pakiet Informacyjny TBN, w którym znajdziesz zaproszenie do Klubu Widza oraz praktyczną zakładkę do książek.

  •  Prosimy, użyj formularza na tej stronie, by dokonać wpłaty dla TBN Polska.

Dziękujemy, że tworzysz z nami telewizję z wartościami chrześcijańskimi