1. Bezpieczne połączenie
2. Wybór kwoty i adresu
3. Płatność i weryfikacja
Kwota wsparcia:

Twoje dane:
Twój adres:
W celu realizacji wysyłki upominku poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zwiększ sumę wpłaty o:
+ 20 zł (wysyłka na terenie Unii Europejskiej)
+ 50 zł (wysyłka poza Unię Europejską)

Przy wpłatach od 195zł pokrywamy koszt wysyłki.

Jeżeli adres wysyłki ma być inny, kliknij tutaj

* pola wymagane

Dokonujesz szybkiej i bezpiecznej wpłaty z Przelewy24

UPOMINEK ZA WSPARCIE

Za Twoją wpłatę na rzecz fundacji TBN Polska na kwotę 25zł lub wyższą przekażemy Ci, jako wyraz naszej wdzięczności, książkę Maxa Lucado „Najcenniejszy prezent.

  • Książka przedstawia wyjątkową historię, która pomoże odkryć każdemu dziecku, że święta to coś więcej niż prezenty, a najwspanialszy dar to nie ten najdroższy, lecz ten pochodzący ze szczerego, kochającego serca.

Z kolei za Twoją wpłatę w kwocie 65 zł lub więcej przekażemy Ci dodatkowo płytę dziecięcego zespołu Małe TGD „Góry do góry”.  

  • Chrześcijańskie przesłanie i radosne, rytmiczne dźwięki rozruszają i zainspirują wiarą każdego malucha. Piosenki z tego albumu z pewnością staną się ulubionymi muzycznymi przebojami całej rodziny.

A za Twój hojny dar wsparcia 145 zł lub więcej otrzymasz dodatkowo, oprócz wyżej wymienionych upominków, kolejne trzy książki Maxa Lucado: „Najlepsza”, „Jesteś wyjątkowy” i „Jesteś mój” . Ponadto ofiarujemy Ci również najnowszą płytę zespołu TGD „Kolędy świat 2”.

  •  Przepięknie wydane opowiadania pomogą każdemu dziecku zrozumieć, jak bardzo jest wyjątkowe i że Bóg je kocha właśnie takim jakie jest, ponieważ On je stworzył.
  • Wspaniały album TGD wniesie świąteczny nastrój do Twojego domu i zabierze Cię w cudowną muzyczną podróż po najpiękniejszych kolędach świata. Usłyszysz tradycyjne kolędy jak Bracia patrzcie jeno - Anioł się zwiastuje jak i współczesne "Niech śpiewa cały świat" i wiele innych.

Do każdej przesyłki dołączymy także Pakiet Informacyjny TBN, w którym znajdziesz zaproszenie do Klubu Widza oraz praktyczną zakładkę do książek.

→ Prosimy, użyj formularza na tej stronie, by dokonać wpłaty dla TBN Polska.

UWAGA: Ze względu na okres świąteczny, prosimy mieć na uwadze, że okres dostarczenia przesyłek może ulec przedłużeniu. Dlatego jeśli chciałbyś otrzymać upominek przed Świętami dokonaj wpłaty jak najszybciej. Do osób, których wpłaty, zostaną zaksięgowane na koncie Fundacji TBN Polska do 18 grudnia 2017 wyślemy upominki kurierem najpóźniej 19 grudnia. Upominki za wpłaty zaksięgowane po tym terminie mogą zostać dostarczone po świetach.