1. Bezpieczne połączenie
2. Wybór kwoty i adresu
3. Płatność i weryfikacja
Kwota wsparcia:

Twoje dane:
Twój adres:
W celu realizacji wysyłki upominku poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zwiększ sumę wpłaty o:
+ 20 zł (wysyłka na terenie Unii Europejskiej)
+ 50 zł (wysyłka poza Unię Europejską)

Pokryjemy koszt przesyłki, jeśli Twoja wpłata przewyższa sumę minimalnej kwoty wsparcia i kosztu przesyłki.

Jeżeli adres wysyłki ma być inny, kliknij tutaj

* pola wymagane

Dokonujesz szybkiej i bezpiecznej wpłaty z Przelewy24

 

Źródło piękna każdej kobiety płynie z jej serca, ważne jest więc dbanie o nasze duchowe samopoczucie, dlatego w Upominku ,,Boża kobieta” przygotowaliśmy dla Was:

 

Książkę ,,Uzdrowienie duszy kobiety” Joyce Meyer, która mając za sobą lata cierpienia spowodowanego wykorzystaniem, odrzuceniem i zdradą ze strony najbliższych jej osób pokazuje, że każdy może doświadczyć całkowitego uzdrowienia serca i duszy. Pozwól Bogu odbudować twoje zaufanie i uleczyć rany.

 

Książkę  Ingrid Trobisch ,,Ukryta Siła”. Czym jest ukryta siła potrzebna w życiu i skąd ją czerpać w trudnych sytuacjach? Autorka książki dzieli się praktycznymi radami na temat roli życiowych, małżeństwa, wychowania oraz tytułowej ukrytej siły, którą każdy człowiek ma w sobie. Książka zawiera również zadania, których wykonywanie pozytywnie wpłyną na każdą kobietę.

 

Posrebrzany naszyjnik ze stali chirurgicznej z chrześcijańskim grawerem. Elegancki dodatek do noszenia na co dzień jak i również na szczególne okazje. Podkreśl swoje piękno biżuterią z Bożym przesłaniem! 

 

Cały zestaw wyślemy do Ciebie w ramach wdzięczności za wpłatę kwoty 195 zł lub wyższej. 

 

W przypadku wysyłek zagranicznych - przed dokonaniem wpłaty skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

514 - 514 - 186    wspieram@tbnpolska.tv

Zadzwoń pod numer 514 - 514 - 186, lub wejdź na stronę www.tbnpolska.tv/wspieram. I zamów ten wyjątkowy zestaw upominkowy.

Dziękujemy, że razem z nami tworzysz telewizję familijną z wartościami chrześcijańskimi. Swoją wpłatą – Budujesz. Wspierasz. Inspirujesz.