1. Bezpieczne połączenie
2. Wybór kwoty i adresu
3. Płatność i weryfikacja
Kwota wsparcia:

Twoje dane:
Twój adres:
W celu realizacji wysyłki upominku poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zwiększ sumę wpłaty o:
+ 20 zł (wysyłka na terenie Unii Europejskiej)
+ 50 zł (wysyłka poza Unię Europejską)

Pokryjemy koszt przesyłki, jeśli Twoja wpłata przewyższa sumę minimalnej kwoty wsparcia i kosztu przesyłki.

Jeżeli adres wysyłki ma być inny, kliknij tutaj

* pola wymagane

Dokonujesz szybkiej i bezpiecznej wpłaty z Przelewy24

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W ten niezwykły czas pragniemy podarować swoim bliskim coś szczególnego. To właśnie z myślą o wigilijnych prezentach przygotowaliśmy zestaw upominków, które otrzymasz od nas w podziękowaniu za Twoje wsparcie.

  • Trylogia "Znamię lwa" popularnej chrześcijańskiej autorki Francine Rivers jest pasjonującą i wzruszającą powieścią, uznaną za światowy bestseller i przetłumaczoną na trzynaście języków. Pięknie wydany zestaw trzech tomów: Głos w wietrze, Echo w Ciemności oraz Jak świt poranka to idealny pomysł na świąteczny prezent dla najbliższych.
  • Drugim elementem upominkowego zestawu jest audiobook Bajka o świętym Andrzeju Apostole. To fascynujące słuchowisko zaciekawi każdego małego słuchacza i zachęci do poznawania kolejnych biblijnych historii. Taka bajka to wspaniały prezent pod choinkę dla Twojego dziecka lub wnuka.

Cały pakiet wyślemy Ci jako wyraz naszej wdzięczności za wpłatę kwoty 189 zł lub wyższej.

Dziękujemy, że razem z nami tworzysz telewizję familijną z wartościami chrześcijańskimi. Swoją wpłatą – Budujesz. Wspierasz. Inspirujesz.