Telewizja Chrześcijańska TBN Polska powstała z myślą o polskich widzach poszukujących Boga i wartości, które mogą zainspirować i odmienić ich życie. 

Telewizja Chrześcijańska TBN Polska powstała z myślą o polskich widzach poszukujących Boga i wartości, które mogą zainspirować i odmienić ich życie

 

W dzisiejszym nieprzewidywalnym świecie, w którym brakuje autorytetów, w którym nic nie jest pewne, bardzo łatwo się zagubić, dlatego często zastanawiamy się nad sensem życia i szukamy czegoś co mogłoby przynieść pokój serca oraz wypełnić wewnętrzną pustkę.

To właśnie dlatego wielu z nas kieruje swoje oczy ku Stwórcy, starając się Go poznać i zrozumieć Jego działania.

Ponieważ często nie ma nikogo w pobliżu kto mógłby podzielić się mądrością czy wiedzą w tym temacie, warto sięgnąć po treści jakie oferuje nam telewizja chrześcijańska.

 Telewizja TBN Polska stara się przyjść z pomocą i tak dobierać programy, by każdy z widzów mógł znaleźć coś dla siebie. Pomaga nam znaleźć nie tylko odpowiedzi na egzystencjalne pytania, ale i zbudować wiarę, poznać bliżej  Zbawcę, uzyskać cenne wskazówki dla życia

Na kanale tym znajdziemy programy o zróżnicowanej tematyce:

- edukacyjnej, dokumentalnej, podróżniczej, historycznej, biznesowej czy prozdrowotnej.

Programy typu: “Po prostu mądrze” czy “Max Lucado. Dasz radę” - dostarczają wielu odpowiedzi, uczą zwycięskiego życia w świetle Słowa Bożego, są poparte wieloletnim doświadczeniem i wiedzą głoszących.

Codzienna radość życia” - zachęca, podnosi na duchu i uczy radości z prostej relacji z niezwykłym Bogiem. Joyce Meyer na podstawie przemiany swojego życia daje nam praktyczne rady dotyczące codziennych spraw.

Seriale “Podróż przez Historię” i  “Kalendarz Historii Chrześcijaństwa” zabierają nas w różne zakątki świata gdzie z perspektywy historii dowiadujemy  się  o ludziach i wydarzeniach, które wpłynęły na cały świat.

Dla tych widzów, którzy chcieliby poznać i zrozumieć Słowo Boże w szerszym gronie, telewizja udostępnia “Podręcznik do Studiowania Biblii” oraz związany z nim serial, w którym pastor Krzysztof Rompa przeprowadza nas przez kolejne biblijne tematy. Dzięki temu możemy zainspirować się do dyskusji i rozważania prawd Biblijnych.

Telewizja TBN Polska dostarcza również rozrywki, w postaci filmów fabularnych czy programów muzycznych, w których nie brakuje przesłania i głębokich treści.

Starannie dobraną ofertę programową dopełniają  filmy dla dzieci oraz seriale, dlatego z powodzeniem możemy polecać ten kanał wszystkim naszym znajomym. 

Aby zapoznać się z dokładną ofertą kanału TBN Polska, polecamy zapoznać się z Program TV na stronie tbnpolska.tv

W obszarze mediów TBN jest głosem serdeczności, etyki i wsparcia. 

Widzowie mogą liczyć nie tylko wartości płynące przez oglądanie kanału, ale i zadzwonić ze swoją prośbą modlitewną na nr tel. Call Center

O tym, że telewizja realizuje swój cel i wpływa na ludzkie życia, możemy dowiedzieć się z licznych świadectw widzów, które regularnie są umieszczane na stronie i w Newsletterze TBN Polska.  

Jedno z nich brzmi tak:

“Mam na imię Joanna. 

Zadzwoniłam do telewizji TBN Polska z prośbą o modlitwę. Pomodlono się ze mną o uzdrowienie, oraz wygranie sprawy sądowej, która toczyła się od 5 lat. 

Niedawno ponownie zadzwoniłam, aby złożyć świadectwo i podziękować Bogu za zdrowie, które zaczęło się poprawiać, oraz wygraną sprawę sądową. Odkryłam również powołanie w swoim życiu i zaczęłam pracować z dziećmi autystycznymi, i sprawia mi to ogromną radość, ponieważ mogę dzielić się wartościami, które wynoszę z oglądania telewizji TBN. 

Nauczyłam się jak wierzyć i śmiało prosić w modlitwie, dzięki czemu otrzymałam nawet więcej niż prosiłam. 

Dziś znam Bożą miłość i wiem jak cenną osobą jestem dla Boga. 

Dziękuję.”

 

 

TBN Polska nie jest stacją komercyjną, a wszelkie środki na działalność pozyskuje poprzez fundację, która przy niej działa.

Każdy kto ceni wartości nadawane na tym kanale i chce przyczyniać się do ich szerzenia, może wesprzeć TBN poprzez przesłanie dobrowolnej wpłaty na numer konta podany na stronie.

Dla osób, które mają w sercu regularne wsparcie modlitewne i finansowe powstał Klub Widza, do którego możesz dołączyć tutaj.

Na Klubowiczów czekają różne atrakcje: 

- podarunki w ramach wdzięczności 

- wydarzenia biznesowe

- Konferencje dla członków Klubu Widza.

- Spotkania z innymi Klubowiczami i zespołem TBN

oraz możliwość uczestniczenia w produkcjach telewizyjnych TBN Polska, do których otrzymają wejściówkę VIP.

“Podarunek za wpłatę” -  to również forma podziękowania dla wszystkich tych osób, które zdecydują się na wyższe wpłaty, powyżej 189 zł.

Podarunek za wpłatę” -  to alternatywna droga, przez którą możesz przekazać swój datek. W zamian wyślemy Ci podziękowanie w formie podarunku, jeśli wpłacisz 189 zł lub  więcej.

Informacje o tym co przygotowaliśmy dla Ciebie na dany miesiąc znajdziesz w linku.

Jeżeli nie chcesz dostawać “Podarunku za wpłatę”, możesz wybrać drugą opcję “Dar wsparcia”.

Osoby, które chciałyby wspierać nas dowolną kwotą również mogą skorzystać z opcji tradycyjnego przelewu. Poniżej udostępniamy dane:

Nazwa i adres odbiorcy:

TBN Polska

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 7-9, 81-609 Gdynia

Numer konta: 

66 1020 1853 0000 9602 0222 7247

Tytuł: Darowizna dla Fundacji TBN Polska

Chrześcijańska Telewizja oparta na fundamentalnych wartościach, nie mogłaby istnieć i nieść ewangelicznego przesłania bez pomocy darczyńców i wielu zaangażowanych w pomoc ludzi. Dlatego, że jest tak wiele osób mających tą wizję w sercu, telewizja ta nie tylko funkcjonuje, ale i wciąż się rozwija, stawiając sobie nowe cele i produkując kolejne programy. Pamiętajmy zatem o tym by ją wspierać i trzymać w swoich modlitwach.

Bądźmy jej ambasadorami w swojej rodzinie, wśród znajomych, w swoim mieście.