Nasze Programy:

Listy do Ojca Jakuba

Film fabularny

„Listy do Ojca Jakuba” to poruszająca historia nietypowej relacji pomiędzy ułaskawioną z kary dożywotniego więzienia Leilą a niewidomym pastorem, któremu ma pomagać w odpisywaniu na listy od wiernych. Film produkcji fińskiej, bogaty w doskonałe zdjęcia i muzykę oraz znakomitą grę aktorską, był kandydatem do Oscara w kategorii najlepszy film obcojęzyczny.

Punkt zwrotny

talk-show

Kiedy przychodzi, życie zmienia się o 180 stopni. Czasem zwala z nóg, by innym razem przyjść w lekkim powiewie.

Dotyk Boga

wiara i rozwój osobisty

Czy Bóg naprawdę interesuje się naszym życiem? Aby się tego dowiedzieć uznany twórca filmowy Darren Wilson zaprasza nas w niezwykłą podróż.

Życie. Małżeństwo

wiara i rozwój osobisty

Prowadzący Krzysztof Rompa przybliży wartość pracy nad swoim charakterem, pokaże jak radzić sobie w momentach kryzysu, i co zrobić aby małżeństwo było silne i stabilne.

Księgarnia

wiara i rozwój osobisty

Poznaj wartościowe książki, które inspirują do wprowadzenia zmian w życiu. Dowiedz się, jakie lektury warto mieć na półkach swojej domowej biblioteczki.

Huckabee Show

talk-show

Szczere wywiady z ludźmi z pierwszych stron gazet, rozsądne spojrzenie na bieżące wydarzenia i rozrywka na najwyższym poziomie! Dołącz do Mike'a Huckabee i poznaj jego niezwykłych gości, takich jak Donald Trump, Banjamin Natanjahu, Dolly Parton, Kenny Rogers, Amy Grant czy Joel Osteen!

D-Day

serial dokumentalny

To była największa pod względem użytych sił i środków operacja desantowa w historii wojen. D-Day – lądowanie w Normandii. Doug Phillips i Bill Potter zabiorą cię za kulisy tej niezwykłej, heroicznej i jakże krwawej historii. Historii jednego dnia, który zaważył na losach zachodniej cywilizacji.

Szlakiem amazońskiej dżungli

program podróżniczy

Odkryj zachwycające piękno amazońskiej dżungli! Tu przyroda rządzi się własnymi prawami. Poznaj tajemnice jednego z najpiękniejszych miejsc na Ziemi.

Dlaczego Izrael ma znaczenie

program dokumentalny

Spojrzenie na Izrael oczami jego mieszkańców przynosi nowe zrozumienie, dlaczego Izrael ma znaczenie.

Łaska. Max Lucado

wiara i rozwój osobisty

Niezwykłe rozważania Maxa Lucado prowadzące do zrozumienia tego, czym tak naprawdę jest łaska.

Levi Lusko. Oczami lwa

wiara i rozwój osobisty

Levi Lusko w cyklu wykładów „Oczami lwa” opowie o niezwykłej transformacji, jaką przeszedł po śmierci córki. Nauczy Was jak zmierzyć się z trudnościami i powstać niczym odważny lew!

Soul Mag

program muzyczny

Znany na całym świecie raper Urban D. i jego goście - wybitni artyści ze świata hip - hopu, R&B oraz gospel.

Dzikie serca

talk-show

Ekscytujące rozmowy z ludźmi, którzy nie pozwolili sobie na bierność i przegraną, ale pokonali ograniczenia i dokonali niemożliwego.

Tytani

talk-show

Szczere rozmowy z osobami, których odwaga, wytrwałość i wiara sprawiły, że stali się ludźmi potężnego wpływu.

Na ławce

program muzyczny

Znany raper Dj Yonas zaprasza polskich artystów ze świata hip - hopu, aby wieczorami przysiedli się na jego ławkę oraz opowiedzieli o swoje twórczości i życiu.

Chłopaki

program dla dzieci

Sympatyczny zespół, którego utwory oraz przygody bawią i uczą najmłodszych. Oglądajcie perypetie trójki sympatycznych bohaterów.

Pokonać drogę

program podróżniczy

Szukasz mocnych wrażeń? Przygotuj się do spotkania z niebezpieczną i fascynującą przygodą.

Żyj bez trosk. Joseph Prince

wiara i rozwój osobisty

Gdy nasze dni upływają w ciągłym pośpiechu, a lista obowiązków nie ma końca, w życie wkrada się zabójczy stres. A gdyby tak pozbyć się trosk? Uwolnić się od zmartwień i lęku? Już dziś odkryj sekret życia w odpocznieniu, słuchając Josepha Prince’a w jego programie Żyj bez trosk.

RocKids TV

program dla dzieci

Dobra zabawa, humor i duża dawka muzyki — to nie tylko niebanalna rozrywka, ale też porcja świeżej wiedzy i pozytywnych wartości.

Jonek i przyjaciele

program dla dzieci

Każdy odcinek to piękna i mądra lekcja, z której Twoje dziecko wyniesie wiele dobrych i pozytywnych wartości.

Radykalne przemiany

wiara i rozwój osobisty

Metamorfozy kobiet z całego świata, poruszające historie i prawdziwe piękno drzemiące w każdej z nich.


Page 1 / 3