Newsy & Aktualności:

Hillsong United w Polsce: Legendarny zespół wreszcie odwiedzi nasz kraj

Ten znakomity zespół, którego twórczość odbiła się szerokim echem w świecie muzyki chrześcijańskiej

Seminarium dla Przedsiębiorców

"Mądrość cenniejsza jest niż złoto, zaszczytne pozycje."

Spotkaj się z założycielami Telewizji TBN Polska!

W maju i czerwcu 2023 roku odwiedzimy kilka miast w Polsce: Warszawę, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań oraz Gdynię.

TBN WARSAW NIGHT

Za nami Gala TBN WARSAW NIGHT, która odbyła się 17 marca 2023 r. w Warszawie.

Studio teatralne

Serdecznie zapraszamy naszych małych widzów do udziału w warsztatach teatralnych organizowanych przy wsparciu kanału telewizyjnego TBN Polska.

Jesteśmy już dostępni on-line! Włącz nas na platformie TBNGO.pl!

Wyobraź sobie taką sytuację: jesteś w kawiarni, włączasz smartfona i zakładasz słuchawki. Popijając ulubioną kawę, oglądasz telewizję TBN Polska i cieszysz się tą wyjątkową chwilą.

Przekaż 1,5% podatku dla Fundacji TBN Polska

1,5% Twojego podatku to ziarno, które wyda plon. Zostań siewcą – wesprzyj TBN Polska. Przekaż 1,5% podatku na telewizję promującą wartości chrześcijańskie.

Telewizja Chrześcijańska TBN Polska powstała z myślą o polskich widzach poszukujących Boga i wartości, które mogą zainspirować i odmienić ich życie. 

W dzisiejszym nieprzewidywalnym świecie, w którym brakuje autorytetów, w którym nic nie jest pewne, bardzo łatwo się zagubić, dlatego często zastanawiamy się nad sensem życia i szukamy czegoś co mogłoby przynieść pokój serca oraz wypełnić wewnętrzną pustkę.

Wsparcie dla TBN Polska to wpływ na drugiego człowieka i rozwój wartości chrześcijańskich

Żyjemy w świecie, który ciągle wymaga od nas poświęcenia. Czy to w pracy, czy w domu, nieustannie angażujemy swój czas i finanse, ale to my sami decydujemy, jak chcemy wykorzystać swoje zasoby i na co je przeznaczyć.

NOWOŚĆ. 7 SEZON

Już 5 listopada tego roku pojawią się nowe odcinki 7. sezonu programu ,,Podróż przez historię”. W tej serii podróżnik Dave Stotts przybliży nam historię ważnych świąt, znanych na całym świecie. Wyrusz razem z nami w fascynującą podróż w czasie i daj się zaskoczyć zapomnianą historią powstania znanych i mniej znanych świąt.

Konferencja dla Przedsiębiorców

Miękkie strony biznesu

Zdrowie Nauka Życie

Przedstawiciele świata medycyny, fizyki, prawa, historycy, dietetycy i wykładowcy podzielą się wiedzą popartą

Nowy Joel

Kolejna nowość na antenie TBN Polska. Znany już naszym widzom Pastor Joel Osteen

Podróż przez Historię

Nowe odcinki programu w kwietniu! Seria programów historycznych prowadzonych przez historyka i filmowca Dave'a Stottsa

Wojna na Ukrainie oczami ofiar i reporterów

Serial dokumentalny, w którym ofiary i reporterzy opowiadają o wojnie w Ukrainie.

Prawda Ewangelii z Andrew Wommackiem

Nowy sezon programu ewangelisty, który od ponad 50 lat głosi Słowo z naciskiem na bezwarunkową miłość Boga i równowagę między łaską, a wiarą.

Marcin Zieliński - Kwadransik ze Słowem

Kolejny sezon, nowe odcinki już w kwietniu 2022

Kalendarz historii chrześcijaństwa

Serial 12 odcinków, a w każdym przedstawimy świętych kościoła, znanych chrześcijańskich sportowców, misjonarzy i zwykłych ludzi, którzy dokonali niezwykłych rzeczy. Z perspektywy kalendarza opowiemy o ludziach i wydarzeniach, które wpłynęły na cały świat.

Wiosna w TBN Polska

Wiosna w TBN Polska! Zobacz całkiem nowe programy i kontynuacje sezonów, które przygotowaliśmy dla naszych widzów!

Nowy program w TBN Polska

Nowy program w TBN Polska. Serial dokumentalny, w którym ofiary i reporterzy opowiadają o wojnie w Ukrainie. Poruszający obraz terroru, przemocy, strachu oraz nadziei. Oglądaj w każdą sobotę o 21:30 i Niedzielę o 14:00.

Miękkie Strony Biznesu | Marzec 2022

Jesteś przedsiębiorcą? Chciałbyś nawiązać nowe kontakty biznesowe?

"Niereligia w JEZUSie" jedyna taka wystawa w Warszawie!

Zapraszamy do odwiedzenia jedynej takiej wystawy w Warszawie! Gwarantujemy Wam, że wyjdziecie z niej z co najmniej kilkoma cennymi przemyśleniami!

Świąteczny program TBN Polska

Spędź Święta Bożego Narodzenia z TBN Polska! 

TBN Polska obchodzi 5 urodziny!

Tak❗ Dokładnie 5 lat temu rozpoczęliśmy nadawać dla Was 24/7. 

Cały sezon programu ,,RocKids" już na VOD TBN Polska!

Szukasz wartościowych programów dla swojego dziecka? Sprawdź nowości na VOD TBN Polska! Cały sezon programu ,,RocKids" już dostępny online!

Ta książka nauczy Cię rozpoznawać i wygrywać duchowe bitwy!

Prawdziwa bitwa to ta, której nie widać! Walka duchowa nie jest sprawą akademickich rozważań, tylko konkretnym doświadczeniem, a często kwestią życia i śmierci. Prawda jest taka, że jeżeli nie odniesiemy zwycięstwa w swoim wnętrzu, nigdy nie będziemy wygrywać w świecie wokół nas. (fragment wywiadu z autorem, „Głos Przebudzenia” 1 (4) 2021)

TBN Polska Patronem Medialnym książki ,,Klasyczne Kazania" K.Hagin

,,Przesłania zawarte w tej książce poruszają najważniejsze tematy, na jakie głosiłem przez lata swojej służby i pochodzą z artykułów zamieszczanych przez 25 lat na łamach (czasopisma) Słowo Wiary. Gdy będziesz je czytał, drogi czytelniku, niech prawda Bożego Słowa umocni je w twoim sercu i przemieni każdą porażkę w twoim życiu w zwycięstwo!" Kenneth E. Hagin

Cztery poradniki, które pomogą ojcu zrozumieć dziecko

Przekonanie, że to mama zajmuje się wychowaniem dzieci, a ojciec – zarabianiem pieniędzy, już dawno przestało być aktualne. Tato w równym stopniu odpowiada za rozwój dziecka. Niestety na rynku wydawniczym wciąż dominują poradniki dla kobiet wychowujących dzieci. Dzisiaj skompletowaliśmy dla Was cztery książki napisane z myślą o ojcach.

Prezenty dla wymagających ojców

​​​​​​​Pewnie się ze mną zgodzicie, kiedy napiszę, że kupowanie prezentów nie jest proste. Daje ogromną radość, kiedy podarunek faktycznie jest trafiony, ale czasami trzeba pogłówkować, żeby zdobyć coś oryginalnego. Zbliża się dzień ojca – kolejna okazja, by obdarować tatę. Jeśli wciąż nie macie pomysłu – spróbujemy Wam pomóc.

Podręcznik do Studiowania Biblii

Podręcznik do Studiowania Biblii to nowy program produkcji TBN Polska, który pokaże Ci jak efektywnie studiować Pismo Święte. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu tematowi z Pisma Świętego, który możesz odkrywać na nowo w gronie krewnych lub przyjaciół studiując Biblię z naszym Podręcznikiem.

10 najlepszych prezentów na Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka przygotowałam dla Was listę prezentów, którymi możecie obdarować swoje pociechy. Pamiętajmy, że na najpiękniejsze prezenty nie trzeba wydawać fortuny. Gdy jako rodzice włożymy trochę wysiłku oraz kreatywności, w przygotowanie tego szczególnego dnia, będzie on dla dzieci niezwykły i niezapomniany.

Dzień Mamy w Polsce i na świecie

Zbliża się szczególny dzień – dzień matki. Już w starożytnych pismach rzymskich i greckich czytamy o kulcie bogini – matki. A jak jest obchodzony w obecnych czasach?

6 pomysłów jak kreatywnie spędzić czas z dziećmi.

W tym roku wiosna nas nie rozpieszcza ładną pogodą. Chciałoby się zapalić grilla i wypuścić na ogród dzieci, znudzone siedzeniem w domu. Jednak za oknem plucha, więc musimy zorganizować czas dzieciom, by nie przesiedziały całego dnia, wpatrując się w ekrany telewizorów czy telefonów. Mamy dla Was kilka pomysłów:

Majówkowy czas: kiełbaski, ogródek i porządek w szafie!

Niestety. Tegoroczną majówkę ponownie musimy spędzać w cieniu szalejącej pandemii. Czy to oznacza spędzenie majówkowego weekendu na kanapie? W żadnym wypadku! Oto kilka naszych propozycji dla wszystkich, którzy nie mają żadnych planów na spędzenie urlopu.

Czy jesteśmy uczciwi?

Pewnie jestem ostatnią osobą, która powinna pisać artykuł na temat uczciwości, bo nie nazwałabym siebie wzorem do naśladowania. Ale gdy dowiedziałam się, że 30 kwietnia obchodzi się Dzień Uczciwości, to pomyślałam, że taki artykuł może być świetnym pretekstem, aby zrobić sobie mały rachunek sumienia i zapytać o swoją uczciwość.   

Pismo Święte o miłości: Bóg wprost mówi, że nas kocha!

Napiszę jeszcze raz: Bóg nas kocha. Każde słowo w Piśmie Świętym jest nasączone Jego miłością. Każdy wyraz, który Bóg kieruje w naszą stronę, został napisany w celu zapewnienia nas o swojej trosce, bliskości i zaangażowaniu w nasze życie. W tym artykule mogłabym zacytować całe Pismo Święte i byłby to artykuł napisany na temat. Ja wybrałam jedynie sześć cytatów obrazujących potęgę Bożej miłości.

Czy oglądanie telewizji wpływa na rozwój dziecka?

Wielu rodziców zastanawia się nad tym pytaniem. Nie raz, by dziecko zająć dłuższą chwilę, rodzice są zmuszeni włączyć telewizor, mając później wyrzuty, że tym negatywnie wpływają na rozwój dziecka. Naukowo potwierdzono, że dzieci do 18 miesiąca nie powinny oglądać telewizji, ponieważ nie rozróżniają rzeczywistości od fikcji. Ma to negatywny wpływ na rozwój mowy, pamięć krótkotrwałą, zaburza sen i koncentrację uwagi.

Wiosenne porządki od czego zacząć?

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Choć pogoda nas nie rozpieszcza, to już zaczynamy myśleć nad wiosennymi porządkami. O umyciu okien na święta, czy przygotowaniu ogródka pod warzywa. Przejście z okresu zimowego na wiosenny sprzyja również, by nie tylko rzeczy w szafach odświeżyć, ale też uporządkować trochę nasze otoczenie i nas samych.


Page 1 / 5