Świadectwa Naszych Widzów

Jeśli zastanawiasz nad sensem życia, szukasz czegoś co mogłoby wypełnić sensem życia wewnętrzną pustkę, to z pewnością przydadzą Ci się treści TBN.
Przekonali się o tym nasi Widzowie, którzy podzielili się z nami swoimi doświadczeniami.
Regularnie otrzymujemy budujące historie nawróceń, wyjścia z chorób, odzyskania zdrowia psychicznego, wysłuchanej modlitwy.

Oto niektóre z nich:

swiadectwo - Grzegorz

„Oglądając telewizję TBN uzyskuję praktyczną pomoc, wiem jak postępować w życiu.
W tym momencie mojego życia, krótko po śmierci męża mogę powiedzieć że Wasze programy to jedyne co mnie wycisza.
Dzięki waszej telewizji jestem silniejsza, na pogrzebie męża miałam wrażenie, że jestem obok tej całej sytuacji bo dzięki wam wiem, że umiera tylko ciało, ale Duch żyje - jest wieczny. Przekazuję informacje o TBN moim koleżankom, one zaczynają oglądać, wiara w prawdziwego Boga rośnie u każdej z nas.

Serdecznie pozdrawiam, Małgorzata z Częstochowy"

„Całe życie szukałem Prawdy o Bogu. Dzięki TBN na wiele rzeczy otworzyły mi się oczy.
Wiem jaka jest Prawda, zbliżyłem się do Boga. Wierzę w Boga i wiem, że zawsze był przy mnie, nawet jak ja o tym wtedy nie wiedziałem, przypominam sobie Jego działanie w moim życiu, jak mnie ratował, uzdrawiał.
Jestem wdzięczny za Waszą telewizję, wszystko co od zawsze czułem teraz się poukładało. Jestem spokojny duchowo.

Andrzej z Jeleniej Góry"

swiadectwo - Kornelia
swiadectwo - Ola

„Jestem bardzo wdzięczna za TBN, Wasze programy pomogły mi rozwiązać wiele problemów, zrozumiałam bardzo wiele rzeczy dzięki Wam.
TBN bardzo pozytywnie wpływa na moją rodzinę, wszyscy czujemy się zbudowani. Programy są tak pozytywne, że chce się żyć, człowiek ma nadzieję. Całą rodziną jesteśmy wdzięczni.

Pozdrawiam, Karmen z Bydgoszczy"

„Oglądam TBN Polska od roku, z polecenia córki.
Jestem zachwycona programami, mam dzięki nim dużo pozytywnych myśli, odbudowuje się wewnętrznie.
Zachwycają mnie programy o uzdrowieniach i porusza mnie to, że możemy to mieć w naszym życiu.

Serdecznie pozdrawiam, Katarzyna z Gdańska"

swiadectwo - Agnieszka
swiadectwo - Karol

„TBN odkryłam przez przypadek 3 lata temu. Jestem pod wrażeniem waszych programów.
Jak pracowałam kupowałam sobie literaturę piękną z myślą o tym, że będę ją czytać na emeryturze. Teraz jestem na emeryturze, ale czytam tylko Pismo Święte, nie mogę się od niego oderwać.
Dopiero dzięki TBN poznałam Prawdę o Bogu, jestem uwolniona od lęków i czuję wewnętrzny spokój. Pismo Święte uczy jak żyć. To jest instrukcja życia!"

Zofia z Niemiec

„Mam na imię Joanna.
Zadzwoniłam do telewizji TBN Polska z prośbą o modlitwę. Pomodlono się ze mną o uzdrowienie, oraz wygranie sprawy sądowej, która toczyła się od 5 lat.
Niedawno ponownie zadzwoniłam, aby złożyć świadectwo i podziękować Bogu za zdrowie, które zaczęło się poprawiać, oraz wygraną sprawę sądową.
Odkryłam również powołanie w swoim życiu i zaczęłam pracować z dziećmi autystycznymi, i sprawia mi to ogromną radość, ponieważ mogę dzielić się wartościami, które wynoszę z oglądania telewizji TBN.
Nauczyłam się jak wierzyć i śmiało prosić w modlitwie, dzięki czemu otrzymałam nawet więcej niż prosiłam.
Dziś znam Bożą miłość i wiem jak cenną osobą jestem dla Boga.

Dziękuję"

swiadectwo - Tomasz
swiadectwo - Basia

„Zadzwoniłam do waszej telewizji, którą tak bardzo lubię oglądać i poprosiłam o modlitwę w sprawie uzdrowienia z raka jelita grubego.
Miałam postawioną złą diagnozę, przez co rozwinął się nowotwór. Musiałam poddać się operacji i chemioterapii. Z panią Gosią modliłyśmy się o to, a także o powierzenie życia Jezusowi.
Po tej modlitwie przyszedł do mojego serca ogromny pokój i jednego jestem pewna - już się nie boję, ponieważ wiem komu zaufałam.
Bardzo Wam dziękuję za to, że jesteście dla ludzi.

Wasz wierny widz Bogusława"

„Zadzwoniłam do Was, aby podziękować Bogu i Wam za uzdrowienie mojego męża z raka.
Mąż miał przewlekłe zapalenie ucha, które trwało od dzieciństwa i cierpiał na ostre bóle głowy, dlatego zlecono badania w tym kierunku. W trakcie ich robienia wykryto guza.
Parę miesięcy temu zadzwoniłam do Was i modliłam się z Wami o zdrowie męża i powodzenie operacji.
Wszystko przebiegło pomyślnie, guza usunięto, a mąż wyzdrowiał i wrócił do pracy.
Uchwyciłam się wiarą słów, które usłyszałam w jednym z waszych programów.; “choroba to nie wyrok, a burza nie jest po to, by cię zatopić. W moim sercu powstała nadzieja, że wszystko będzie dobrze i tak też się stało.
Jestem ogromnie wdzięczna i szczęśliwa. Serdecznie pozdrawiam dobrych ludzi, którzy znajdują czas i bezinteresownie troszczą się o drugiego człowieka.
Niech Bóg błogosławi cały TBN Polska.

Dorota"

swiadectwo - Grazyna
swiadectwo - Iwona

„Zadzwoniłam do Waszej Telewizji by podziękować i złożyć świadectwo.
Cztery miesiące temu poprosiłam Was o modlitwę uzdrowienia za mojego męża, który chorował na raka krwi. Modliłyśmy się, by Pan Bóg zadziałał, tak jak w moim przypadku, gdy sama zostałam całkowicie uzdrowiona z guzków na piersi. Bóg wysłuchał naszego wołania i dzisiaj mąż jest zdrowy, a wszystkie jego wyniki są dobre.

Dziękuję, Elżbieta"

„Zadzwoniłam do TBNu z prośbą o modlitwę za mojego syna, który choruje na alergię.
Już po modlitwie z waszym pracownikiem Call Center, widać było różnicę.
Dolegliwość nie wróciła przez całą wiosnę i lato.
Poprosiłam również o modlitwę dla siebie, ponieważ zdiagnozowano u mnie torbiele. Ufam, że Bóg wysłucha również mojej prośby o uzdrowienie i będę mogła jednego dnia do Was zadzwonić, aby opowiedzieć swoje świadectwo.
Bardzo dziękuję że jesteście.

Pozdrawiam serdecznie, Aldona"

swiadectwo - Kasia