Świadectwa Naszych Widzów

Jeśli zastanawiasz nad sensem życia, szukasz czegoś co mogłoby wypełnić sensem życia wewnętrzną pustkę, to z pewnością przydadzą Ci się treści TBN.
Przekonali się o tym nasi Widzowie, którzy podzielili się z nami swoimi doświadczeniami.
Regularnie otrzymujemy budujące historie nawróceń, wyjścia z chorób, odzyskania zdrowia psychicznego, wysłuchanej modlitwy.

Oto niektóre z nich:

„Mam na imię Joanna.
Zadzwoniłam do telewizji TBN Polska z prośbą o modlitwę. Pomodlono się ze mną o uzdrowienie, oraz wygranie sprawy sądowej, która toczyła się od 5 lat.
Niedawno ponownie zadzwoniłam, aby złożyć świadectwo i podziękować Bogu za zdrowie, które zaczęło się poprawiać, oraz wygraną sprawę sądową.
Odkryłam również powołanie w swoim życiu i zaczęłam pracować z dziećmi autystycznymi, i sprawia mi to ogromną radość, ponieważ mogę dzielić się wartościami, które wynoszę z oglądania telewizji TBN.
Nauczyłam się jak wierzyć i śmiało prosić w modlitwie, dzięki czemu otrzymałam nawet więcej niż prosiłam.
Dziś znam Bożą miłość i wiem jak cenną osobą jestem dla Boga.

Dziękuję"

swiadectwo - Tomasz
swiadectwo - Basia

„Zadzwoniłam do waszej telewizji, którą tak bardzo lubię oglądać i poprosiłam o modlitwę w sprawie uzdrowienia z raka jelita grubego.
Miałam postawioną złą diagnozę, przez co rozwinął się nowotwór. Musiałam poddać się operacji i chemioterapii. Z panią Gosią modliłyśmy się o to, a także o powierzenie życia Jezusowi.
Po tej modlitwie przyszedł do mojego serca ogromny pokój i jednego jestem pewna - już się nie boję, ponieważ wiem komu zaufałam.
Bardzo Wam dziękuję za to, że jesteście dla ludzi.

Wasz wierny widz Bogusława"

„Zadzwoniłam do Was, aby podziękować Bogu i Wam za uzdrowienie mojego męża z raka.
Mąż miał przewlekłe zapalenie ucha, które trwało od dzieciństwa i cierpiał na ostre bóle głowy, dlatego zlecono badania w tym kierunku. W trakcie ich robienia wykryto guza.
Parę miesięcy temu zadzwoniłam do Was i modliłam się z Wami o zdrowie męża i powodzenie operacji.
Wszystko przebiegło pomyślnie, guza usunięto, a mąż wyzdrowiał i wrócił do pracy.
Uchwyciłam się wiarą słów, które usłyszałam w jednym z waszych programów.; “choroba to nie wyrok, a burza nie jest po to, by cię zatopić. W moim sercu powstała nadzieja, że wszystko będzie dobrze i tak też się stało.
Jestem ogromnie wdzięczna i szczęśliwa. Serdecznie pozdrawiam dobrych ludzi, którzy znajdują czas i bezinteresownie troszczą się o drugiego człowieka.
Niech Bóg błogosławi cały TBN Polska.

Dorota"

swiadectwo - Grazyna
swiadectwo - Iwona

„Zadzwoniłam do Waszej Telewizji by podziękować i złożyć świadectwo.
Cztery miesiące temu poprosiłam Was o modlitwę uzdrowienia za mojego męża, który chorował na raka krwi. Modliłyśmy się, by Pan Bóg zadziałał, tak jak w moim przypadku, gdy sama zostałam całkowicie uzdrowiona z guzków na piersi. Bóg wysłuchał naszego wołania i dzisiaj mąż jest zdrowy, a wszystkie jego wyniki są dobre.

Dziękuję, "Elżbieta"

„Zadzwoniłam do TBNu z prośbą o modlitwę za mojego syna, który choruje na alergię.
Już po modlitwie z waszym pracownikiem Call Center, widać było różnicę.
Dolegliwość nie wróciła przez całą wiosnę i lato.
Poprosiłam również również o modlitwę dla siebie, ponieważ zdiagnozowano u mnie torbiele. Ufam, że Bóg wysłucha również mojej prośby o uzdrowienie i będę mogła jednego dnia do Was zadzwonić, aby opowiedzieć swoje świadectwo.
Bardzo dziękuję że jesteście.

Pozdrawiam serdecznie, Aldona"

swiadectwo - Kasia