Cześć! Cieszymy się, że trafiłeś na tą stronę! 

Z myślą o osobach takich jak Ty powstała inicjatywa Podręcznik do studiowania Biblii”. Podręcznik przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą bardziej zagłębić się w słowa Pisma Świętego. Rozważania w nim zawarte mają na celu rozbudzenie pasji i determinacji do studiowania Biblii w Tobie, wśród Twoich bliskich, przyjaciół, sąsiadów czy członków wspólnoty.

 

 

Dlaczego podręcznik jest za darmo?

Misją Telewizji TBN Polska jest dotarcie z przekazem miłości Bożej do KAŻDEGO polskiego domu. Wierzymy, że aby plon mógł być zebrany, najpierw należy zasiać dobre ziarno. Dlatego nasz Podręcznik jest bezpłatny, jest on naszym ziarnem zasianym w duchowy rozwój Twój i ludzi z Twojego otoczenia. Wierzymy, że to ziarno przyniesie plon w postaci wszystkich tych, których zdecydujesz się zaprosić do wspólnego rozważania i studiowania Biblii. Wszystkich, którzy uwierzą w Jezusa, wyznając, że to ON jest Zbawicielem. To może być Twój współmałżonek, rodzina, przyjaciele, sąsiedzi lub członkowie wspólnoty chrześcijańskiej, do której uczęszczasz. 

 

Na końcu każdego rozdziału umieściliśmy kilka pytań, które pomogą Ci rozpocząć dyskusję w grupie na poruszony w lekcji temat. Nie omijajcie tej części - dyskusja jest tak samo wartościowa, jak czytana wcześniej treść Podręcznika, to dzięki niej dochodzicie wszyscy razem do wspólnych wniosków!


 

 

Jeżeli chcesz otrzymać swój Podręcznik do studiowania Biblii skontaktuj się z nami:

514 514 186

lub

widzowie@tbnpolska.tv