TBN POLSKA W OFERCIE ORANGE Gdynia, 23 stycznia 2018

Gdynia, 23 stycznia 2018

TBN Polska w ofercie Orange

Od 23 stycznia telewizja TBN Polska jest dostępna w wersji HD dla abonentów Orange na kanale 352. To blisko 800 000 kolejnych gospodarstw domowych, w których można oglądać tę stację.

 

TBN Polska to dynamicznie rozwijająca się telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi, która już od ponad roku nadaje 24 godziny na dobę dla polskojęzycznych widzów. Obecnie dociera do blisko 7,7 mln domostw, z sukcesem zdobywając kolejnych widzów.

TBN Polska jest częścią TBN Family of Networks, jednej z największych na świecie sieci kanałów telewizyjnych. Tworzą ją 32 stacje, które obejmują swoim zasięgiem ponad 2,4 mld ludzi. Dociera na wszystkie zamieszkałe kontynenty poprzez 84 transpondery.

– Cieszymy się kolejnym sukcesem i wartościową współpracą z Orange, dzięki której w kolejnych 800 000 gospodarstw domowych można oglądać TBN Polska. Nasze dotychczasowe doświadczenie pokazuje, że każdy komu bliskie są wartości rodzinne i chrześcijańskie, znajdzie na naszej antenie wiele inspirujących propozycji – mówi Maria Przybylska, Public Relations Manager w TBN Polska.

Oferta programowa stacji skierowana jest do wszystkich członków rodziny. Pasma tematyczne przygotowywane są z dużą starannością, tak by zarówno najmłodsi widzowie, młodzież, jak i dorośli znaleźli tu swoje ulubione programy. Widzowie mogą liczyć na niebanalną rozrywkę, premiery filmowe, bloki tematyczne dla dzieci, młodzieży i rodziców, a także pozycje programowe związane z podróżami, wiarą i rozwojem osobistym.

 
Kontakt dla mediów:
Orange
Wojciech Jabczyński
Rzecznik Orange Polska
wojciech.jabczynski@orange.com
TBN Polska
Maria Przybylska
Public Relations Manager
m.przybylska@tbnpolska.tv
tel. 692 357 541

 

 

Telewizja TBN Polska (www.tbnpolska.tv) to telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi. Jest obecnie dostępna w ofercie Orange (nr 352), Vectry (nr 177), na nc+ (nr 221), w Toya (nr 230), Jambox (nr 376), Wektor (196), PGTV (nr 64), TVK „Północ” (nr 165), ISKO (nr46), TV Trzcianka (nr 18), TV Słowianin (nr 139), Telkab Tczew (nr 145) , Sat Mont Service (nr 211) oraz jako FTA na satelicie Hot Bird 13 E i w Cyfrowym Polsacie. Wkrótce TBN Polska pojawi się u kolejnych operatorów

 

Orange Polska (www.orange.pl) to jeden z największych operatorów konwergentnych oferujących różne usługi: szerokopasmowy internet w technologii światłowodowej, telefonię stacjonarną, komórkową i telewizję. W ofercie telewizji Orange znajdują się wszystkie najważniejsze kanały na polskim rynku: ponad 180 kanałów, w tym 96 HD oraz dwa kanały 4K. Jako w pełni konwergentny operator daje dostęp do telewizji na wszystkich urządzeniach (telefony, tablety, laptopy) dzięki usłudze Orange TV Go. Orange TV to także ogromna biblioteka filmów w wypożyczalni także w jakości 4K

 

 

TBN POLSKA W OFERCIE TOYA Gdynia, 2 listopada 2017 r.

Gdynia, 2 listopada 2017 r.

TBN Polska w ofercie TOYA

Już od 2 listopada telewizja TBN Polska jest dostępna dla abonentów TOYA w wersji HD na kanale 230.

 

TBN Polska to nowa dynamicznie rozwijająca się telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi. Jest częścią TBN Family of Networks, jednej z największych na świecie sieci kanałów telewizyjnych. Tworzy ją 30 stacji, które obejmują swoim zasięgiem 2,4 mld ludzi. Dociera na wszystkie zamieszkałe kontynenty poprzez 84 transpondery.

– Cieszymy się, że dzięki współpracy z TOYA kanał TBN Polska będzie dostępny dla kolejnych 170 000 gospodarstw domowych w Polsce. Jesteśmy przekonani, że każdy komu bliskie są wartości rodzinne i chrześcijańskie, znajdzie na naszej antenie wiele interesujących propozycji – mówi Maria Przybylska, Public Relations Manager w TBN Polska.

Oferta programowa stacji skierowana jest do wszystkich członków rodziny. Pasma tematyczne przygotowywane są z dużą starannością, tak by zarówno najmłodsi widzowie, młodzież, jak i dorośli znaleźli tu swoje ulubione programy. Widzowie mogą liczyć na niebanalną rozrywkę, premiery filmowe, bloki tematyczne dla dzieci, młodzieży i rodziców, a także pozycje programowe związane z  podróżami, wiarą i rozwojem osobistym.

– Zawsze staramy się Abonentom naszych usług zapewniać szeroki wybór kanałów, a nowa telewizja familijna z pewnością oznacza istotne wzbogacenie oferty – mamy już 261 kanałów w tym 117 HD. Charakter TBN wpisuje się dobrze w motyw przewodni naszej działalności: usługi Dla Ciebie i Twojej rodziny – mówi Jacek Kobierzycki dyrektor generalny firmy TOYA.

Abonenci Toya oglądając TBN Polska będą mogli skorzystać w ramach swoich pakietów z takich usług jak Time Shift, PVR czy 7 dniowy catch-up.

 
Kontakt dla mediów:
TOYA
Łukasz Myszka
PR Manager
lukasz.myszka@toya.com.pl
tel. 502 703 909
TBN Polska
Maria Przybylska
Public Relations Manager
m.przybylska@tbnpolska.tv
tel. 692 357 541

 

 

Telewizja TBN Polska (www.tbnpolska.tv) to telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi.Jest obecnie dostępna w ofercie Vectry (nr 177), na nc+ (nr 221), w Toya (nr 230), Jambox (nr 376), Wektor (196), PGTV (nr 64), TVK „Północ” (nr 165), ISKO (nr46) oraz jako FTA na satelicie Hot Bird 13 E i w Cyfrowym Polsacie. Wkrótce TBN Polska pojawi się u kolejnych operatorów.

 

TOYA Sp. z o.o. (www.toya.net.pl) piąty pod względem wielkości, w tym największy z wyłącznym udziałem kapitału polskiego, operator telewizji kablowej w Polsce. Zapewnia dostęp, zarówno stacjonarnie i mobilnie, do telewizji cyfrowej, Internetu oraz telefonii. Swoje usługi świadczy dla 170 tysięcy Abonentów w kilku miastach sieci TOYA (Łódź, Kraków, Kutno, Mysłowice, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Przemyśl i Pisz) oraz dostarcza sygnał telewizji cyfrowej do 100 tysięcy gniazd w kilkunastu sieciach partnerskich na terenie całej Polski.

 

 

TELEWIZJA TBN POLSKA Z NOWĄ JESIENNĄ RAMÓWKĄ Gdynia, 31 sierpnia 2017

Gdynia, 31 sierpnia 2017

Telewizja TBN Polska z nową jesienną ramówką
1 września na antenie TBN Polska zagości jesienna ramówka. Znajdzie się w niej wiele nowych, wartościowych propozycji dla całej rodziny, a także kontynuacje znanych już widzom programów.

 

TBN Polska to dynamicznie rozwijająca się telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi. Widzowie mogą liczyć na niebanalną rozrywkę, premiery filmowe, specjalne bloki tematyczne dla dzieci, młodzieży i rodziców, a także pozycje programowe związane z podróżami, wiarą i rozwojem osobistym. Pasma tematyczne przygotowywane są z dużą starannością, tak by zarówno najmłodsi widzowie, młodzież, jak i dorośli znaleźli tu swoje ulubione programy.

W jesiennej ramówce na szczególną uwagę zasługuje nowy talk-show Dzikie serca. A w nim niezwykli goście Marka Wikiery: najmłodszy, niepełnosprawny zdobywca obu biegunów, triatlonista, reporter z Iraku, wędrowiec po bezludnej, lodowatej tundrze, organizatorka kobiecej wyprawy na motocyklach w Himalaje, autostopowicz w podróży dookoła świata. Nieugięci, pełni pasji i energii! W programie zobaczymy m.in.: Jaśka Melę, Bartosza Rutkowskiego, Aleksandrę Trzaskowską, Michała Witkiewicza i Macieja Szarskiego.

Bardzo ciekawie zapowiada się też nowa produkcja Tytani. Tytułowi tytani to pionierzy wyznaczający nowe szlaki działania i myślenia w niemal każdej sferze życia – nauce, sztuce, biznesie, religii. Tych zwykłych ludzi o niezwykłych historiach łączy jedna tajemnica… moc ducha. Dzięki niej przetrwali momenty kryzysu, nieśli pomoc potrzebującym, przełamywali stereotypy, docierali do najciemniejszych miejsc i nigdy się nie wycofali.  Program ma formę wywiadów, w których szczerze o swoim życiu opowiedzą m.in.: Andrzej Gąsiorowski, Brian Welch (Korn), Marcin Zieliński, Todd White, Heidi Baker, Matthew i Laurie Crouch oraz dr Caroline Leaf.

Stacja przygotowała również niebanalne programy dla młodzieży. Wyróżniającą się pozycją jest program muzyczny Na ławce. Wieczorami znany raper i producent muzyczny Dj Yonas spotyka się na tytułowej ławce z polskimi artystami ze świata hip-hopu. Gośćmi programu są muzycy, producenci, beatboxerzy, grafficiarze – prezentują swoją twórczość, mówią o inspiracjach, trudnych początkach, o tym, co ich kręci, co daje im siłę. Takiej porcji ciekawych rozmów, teledysków i dobrego tekstu w tle czarnych rytmów po prostu nie można przegapić! Ich twórczość to nie tylko zabawa i wyładowanie emocji, lecz coś dużo głębszego. Ta muzyka zmienia życie.

Swój czas na antenie mają także najmłodsi widzowie. Wśród mądrych i inspirujących propozycji warto zwrócić uwagę na perypetie bohaterów programu Chłopaki. Steve, Mark i Bjorn pewnego dnia zakładają zespół muzyczny. Chcą zrobić karierę w branży muzycznej i zdobyć sławę. Jednak ścieżka do sukcesu okazuje się dość wyboista... Warto zauważyć, że Chłopaki nie są zwyczajnym programem dla dzieci, ale produkcją telewizyjną realizowaną przez faktycznie istniejący zespół The Lads (Chłopaki) z Nowej Zelandii. Ten program rozrywkowy transmitowany był w stacjach telewizyjnych niemal na całym świecie, a sam zespół zdobył serca wielu tysięcy dziecięcych fanów.

Na najbliższe miesiące stacja zaplanowała też porcję filmowych premier. W jesienne wieczory pojawią się m.in. takie tytuły jak: Bóg w Krakowie, Wiara jak ziemniaki, Chai Life czy Mama Heidi.

 

Pressbook'17 Jesienna Ramówka TBN Polska do pobrania

 

KONTAKT DLA MEDIÓW
Maria Przybylska
Public Relations Manager
e-mail: m.przybylska@tbnpolska.tv
tel. 692-357-541

 

O TBN POLSKA

Telewizja TBN Polska (www.tbnpolska.tv) to telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi. Jest częścią TBN Family of Networks, trzeciej największej na świecie sieci kanałów telewizyjnych. Tworzy ją 30 stacji, które obejmują swoim zasięgiem 2,4 mld ludzi. Dociera na wszystkie zamieszkałe kontynenty przez 84 transpondery.
TBN Polska jest obecnie dostępna dla widzów na satelicie Hot Bird 13 E, oraz w ofercie Vectry (nr 177), w Cyfrowym Polsacie, na nc+ (nr 255), w Jambox (nr 376), Wektor (nr 196)  i PGTV (nr 64). Wkrótce TBN Polska pojawi się u kolejnych operatorów.

 

 

 

 

 

Dzikie serca

Uruchom swój mózg z dr Caroline Leaf

Na ławce

 

Soul Mag

Tytani z Andrzejem Gąsiorowskim

Tytani z Brianem 'Head' Welchem

 

 

TELEWIZJA TBN POLSKA W OFERCIE VECTRY Gdynia, 23 sierpnia 2017

Gdynia, 23 sierpnia 2017

Telewizja TBN Polska w ofercie Vectry

Od 24 sierpnia telewizja TBN Polska będzie dostępna w wersji HD dla abonentów Vectry na kanale nr 177. Dzięki tej współpracy nowy polski kanał familijny z wartościami chrześcijańskimi będzie można oglądać w ponad 600 000 kolejnych gospodarstwach domowych w 386 miastach w Polsce.

 

TBN Polska to nowa dynamicznie rozwijająca się telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi.  Jest częścią TBN Family of Networks, jednej z największych na świecie sieci kanałów telewizyjnych. Tworzy ją 30 stacji, które obejmują swoim zasięgiem 2,4 mld ludzi. Dociera na wszystkie zamieszkałe kontynenty przez 84 transpondery.

- Vectra systematycznie poszerza swoją ofertę programową, dostosowując ją do potrzeb i oczekiwań klientów. Wierzymy, że nowa propozycja z racji na swój unikalny charakter z pewnością znajdzie spore grono odbiorców. Warto w tym miejscu również podkreślić, że włączenie TBN Polska do oferty Vectry zwiększy ilość programów w jakości HD do 111powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna w Vectrze za rozwój oferty programowej.

- Oferta programowa stacji skierowana jest do wszystkich członków rodziny. Pasma tematyczne przygotowywane są z dużą starannością, tak by zarówno najmłodsi widzowie, młodzież, jak i dorośli znaleźli tam swoje ulubione programy - powiedziała Maria Przybylska, Public Relations Manager w TBN Polska. Proponujemy widzom niebanalną rozrywkę, premiery filmowe, specjalne bloki tematyczne dla dzieci, młodzieży i rodziców, a także pozycje programowe związane z podróżami, wiarą i rozwojem osobistym.

We wrześniu stacja rusza z jesienną ramówką.  – Znajdzie się w niej wiele nowych, wartościowych propozycji. Zaprezentujemy m.in. zupełnie nowy talk-show, do którego zaprosiliśmy znanych z niezwykłych osiągnięć gości. Będzie niebanalnie i inspirująco. O szczegółach jesiennej ramówki powiadomimy już wkrótce.  – dodała Maria Przybylska.

 
Kontakt dla mediów:
Vectra
Monika Żelazko
Biuro PR Vectry
m.zelazko@vectra.pl
tel. 605 209 482
TBN Polska
Maria Przybylska
Public Relations Manager
m.przybylska@tbnpolska.tv
tel. 692 357 541

 

 

Telewizja TBN Polska (www.tbnpolska.tv) to telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi. Jest obecnie dostępna dla widzów na satelicie Hot Bird 13 E, oraz w ofercie Vectry (nr 177), w Cyfrowym Polsacie, na nc+ (nr 255), w Jambox (nr 376), Wektor i PGTV (nr 64). Wkrótce TBN Polska pojawi się u kolejnych operatorów.

 

Grupa Vectra (www.vectra.pl) to drugi w Polsce pod względem liczby abonentów telekomunikacyjny operator kablowy. Obsługuje 963 tys. klientów w 386 miastach na terenie całego kraju. Podstawowa oferta Vectry to dostęp do programów telewizyjnych w wersji cyfrowej i analogowej, do szerokopasmowego internetu stacjonarnego i mobilnego oraz usługi telefonii stacjonarnej i mobilnej. Vectra ma jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku ofert telewizji cyfrowej pod względem liczby i różnorodności programów – łącznie 246, w tym 111 w wersji HD. Inne pozycje, które wyróżniają usługi Vectry, to internet 700 Mb/s, programy niezależnych telewizji lokalnych emitowane w 120 miastach, usługa cyfrowej nagrywarki oraz multiroom. Dodatkowe usługi Vectry to m.in. VOD, TV Everywhere (bezpłatny dostęp do 100 programów TV na komputerze i urządzeniach mobilnych), HBO GO, FilmBox Live i serwis muzyczny GO ON. Vectra ma 709 tys. abonentów telewizji cyfrowej, 576 tys. odbiorców internetu stacjonarnego oraz 192 tys. abonentów telefonicznych. Vectra oferuje również usługi dla biznesu i jest atrakcyjnym partnerem dla każdego przedsiębiorstwa, także innych operatorów telekomunikacyjnych.

 

 

NOWA LETNIA RAMÓWKA TELEWIZJI TBN POLSKA JUŻ OD 1 CZERWCA Gdynia, 31 maja 2017

Gdynia, 31 maja 2017

NOWA LETNIA RAMÓWKA TELEWIZJI TBN POLSKA JUŻ OD 1 CZERWCA
Już 1 czerwca TBN Polska wprowadza letnią ramówkę ze specjalną ofertą programową dla całej rodziny. Pojawią się kontynuacje znanych już widzom serii, ale też zupełnie nowe produkcje, specjalnie na wakacje.

 

Bogaty zakres tematyczny pozwoli każdemu członkowi rodziny znaleźć swój ulubiony program. Niebanalna rozrywka, ciekawe seriale i filmy, specjalne bloki tematyczne dla dzieci, młodzieży i rodziców, podróże, wiara i rozwój to wszystko już latem.

Z nowych produkcji szczególnie warto zwrócić uwagę na talk-show Ani Świątczak Punkt Zwrotny. Prowadząca zaprasza do swojego programu gości, którzy szczerze do bólu i bez znieczulenia, opowiadają o doświadczeniu, które zmieniło ich życie o 180 stopni. Wyrwani z niszczących uzależnień i zniewoleń, rozpoczynają nowe życie.

Dla młodzieży lubiącej ekstremalne przygody, ryzyko i adrenalinę szczególnie ciekawy będzie program XTREME LIFE. Ivan van Vuuren wraz ze swoim zespołem zabierze widzów na przygodę życia. Każdy odcinek to prawdziwa jazda bez trzymanki, poznawanie ryzykownych sposobów życia oraz niezwykle egzotyczne widoki. A wszystko w oparciu o ważne przesłanie, by każde życie miało znaczenie i cel. Na antenie nie zabraknie także ciekawych propozycji muzycznych. Nową ciekawą propozycją dla młodzieży jest także program mTBN. To autorska lista muzyczna Oli i Tymka, gdzie będzie można zobaczyć niebanalne teledyski z pogranicza metalu, przez pop, soul do hip-hopu.

Najmłodsi widzowie na pewno nie będą się nudzić podczas wakacji. Specjalnie dla nich na antenie pojawi się między innymi RocKids TV  - serial dla dzieci, który przedstawia działanie fikcyjnego kanału telewizyjnego, prowadzonego przez zabawnego i nieco szalonego prezentera. Atrakcyjną propozycją jest także nowa produkcja Angielski z VeggieTales – czyli nauka angielskiego przez zabawę z przesympatyczną bandą rozśpiewanych, animowanych owoców i warzyw.

Na okres lata TBN Polska zapewni widzom także dużą porcję dobrych filmów fabularnych, w tym 22 premiery.

Zobacz wszystkie propozycje z nowej ramówki

 

O TBN POLSKA
TBN Polska to nowa, dynamicznie rozwijająca się telewizja familijna o wartościach chrześcijańskich.

TBN Polska jest częścią TBN Family of Networks, jednej z największych na świecie sieci kanałów telewizyjnych.
Tworzy ją 30 stacji, które nadają 24 godziny na dobę, obejmując swoim zasięgiem 2,4 mld ludzi.

Kanał TBN Polska jest już dostępny dla widzów na satelicie Hot Bird 13 E, w Cyfrowym Polsacie oraz na NC+.
Wkrótce pojawi się też u operatorów sieci kablowych.

 

KONTAKT DLA MEDIÓW
Maria Przybylska
Public Relations Manager
e-mail: m.przybylska@tbnpolska.tv
tel. 692-357-541

 

 

 

 

mTBN

Punkt Zwrotny

Angielski z VeggieTales

 

 

Logo TBN Polska do pobrania