Nowy rok w TBN Polska Gdynia, 31 grudnia 2022

Gdynia, 31 grudnia 2022

Nowy rok w TBN Polska
W związku z planem rozwoju oraz wyjścia naprzeciw potrzebom Widzów, pragniemy poinformować.

 

Jesteśmy na etapie zmian technologicznych zarówno po stronie emisyjnej jak też dystrybucji kanału TBN Polska. Od dnia 1 stycznia 2023 będziemy dostępni tylko w formacie HD. Potwierdzamy nasze zejście z satelity HotBird. Skupiamy się na dalszym zwiększaniu dystrybucji za pośrednictwem operatorów cyfrowych telewizji kablowych, IPTV oraz za pośrednictwem OTT. Rozważamy możliwość emisji w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Pojawiliśmy się w ofercie PLAY i UPC 1 grudnia 2022 roku, w styczniu 2023 dołączamy do kolejnych operatorów. Nasza nowa platforma live i VOD TBNGO.PL startuje 10 stycznia 2023.

 

Poza samymi zmianami w zakresie technologii oraz dystrybucji pracujemy też nad zmianą oferty programowej. W roku 2023 wchodzą na antenę polskie i zagraniczne produkcje seryjne. Tylko w pierwszym półroczu 8 regularnych tytułów.

 

Cieszymy się bardzo na nowe. Jesteśmy przekonani, ze nasi Widzowie skorzystają na zmianach a ich grono będzie stan rosło. Wkrótce więcej informacji o kolejnych dobrych krokach.

 

Z uszanowaniem Zarząd TBN Polska

KONTAKT DLA MEDIÓW
Tymoteusz Rompa
Antenna Manager
e-mail: t.rompa@tbnpolska.tv

 

WIOSNA w TBN Polska Gdynia, 28 marca 2022

Gdynia, 28 marca 2022

WIOSNA w TBN Polska
Wiosna w TBN Polska to całkiem nowe programy i nowe sezony produkcji, jakie znają nasi widzowie. Wiosna to również powiew świeżości, dlatego od 28 marca ramówkę TBN Polska zobaczą Państwo w zupełnie nowej oprawie.

 

Pierwszą wyczekiwaną przez widzów nowością na antenie jest program Kalendarz historii chrześcijaństwa. W każdym odcinku przedstawimy świętych kościoła, znanych chrześcijańskich sportowców, misjonarzy i zwykłych ludzi, którzy dokonali niezwykłych rzeczy. Z perspektywy kalendarza opowiemy o ludziach i wydarzeniach, które wpłynęły na cały świat.

Kolejną produkcją, która powstała z potrzeby serca jest Wojna na Ukrainie oczami ofiar i reporterów - serial dokumentalny, w którym ofiary i reporterzy opowiadają o wojnie w Ukrainie. Poruszający obraz terroru, przemocy, strachu oraz nadziei. W tym całym dramatycznym wydarzeniu, ofiary wojny zwracają się do Boga, modląc się w bunkrach, piwnicach i zniszczonych domach.

Znany już naszym widzom prowadzący - Joel Osteen, którego dotąd oglądali w programie ,,Obudź Nadzieję” pojawi się na antenie TBN Polska z premierowym programem Nowy Joel. Zupełnie odświeżony format, w którym gospodarz programu podkreśla siłę miłości Bożej i optymistycznego podejścia do codziennych wyzwań: „Udane życie zaczyna się w Twojej głowie” — mówi.

Przedstawimy również nowe sezony programów, dzięki którym widzowie wzbogacą swoje życie duchowe. Kwadransik ze Słowem prowadzony przez znanego w Polsce ewangelizatora - Marcina Zielińskiego oraz poranny program Prawda Ewangelii z Andrew Wommackiem.

Dla fanów odległych podróży przygotowaliśmy kolejny sezon Podróży przez historię. Znany i z pewnością lubiany, prowadzący Dave Stotts przeprowadzi widzów przez ostatnią podróż po kartach Pisma Świętego. Losy apostołów i pierwszego kościoła nabiorą prawdziwego historycznego znaczenia wraz z tym.

Na tym nie koniec nowości w TBN Polska. Tej wiosny czeka na widzów wiele niespodzianek, nowych produkcji polskich. Zachęcamy do śledzenia informacji na Facebooku i Instagramie TBN Polska.

Na zakończenie warto przypomnieć, że telewizja TBN Polska jest dostępna między innymi u takich operatorów jak Canal+, Vectra, Multimedia, Orange, Toya, Polsat BOX FTA, a w internecie na platformach WP Pilot oraz CDA. Szczegółowa lista znajduje się na stronie internetowej https://www.tbnpolska.tv/jak-odbierac

 

KONTAKT DLA MEDIÓW
Tymoteusz Rompa
Antenna Manager
e-mail: t.rompa@tbnpolska.tv

 

 

 

JESIEŃ NA ANTENIE TELEWIZJI TBN POLSKA Gdynia, 13 listopada 2019

Gdynia, 13 listopada 2019

Jesień na antenie telewizji TBN Polska
Jesień sprzyja refleksjom, tworzeniu podsumowań, jak również leniwemu odpoczywaniu przed ekranem telewizora. Z myślą o tych wszystkich osobach telewizja TBN Polska prezentuje jesienną ramówkę pełną programów idealnych na tę porę roku.

 

Pierwszą propozycją, która przypadnie do gustu każdemu jest program Szczęśliwe życie, w którym prowadzący Robert Morris wskaże widzom jak odmienić swoje życie, by było ono pełne radości, która nie przemija.

Kolejną produkcją, o której koniecznie trzeba wspomnieć jest piąty sezon Podróży przez historię. Znany i z pewnością lubiany, prowadzący Dave Stotts przeprowadzi widzów przez ostatnią podróż po kartach Pisma Świętego. Losy apostołów i pierwszego kościoła nabiorą prawdziwego historycznego znaczenia wraz z tym jak Stotts odkrywać będzie kolejne miasta i kraje, w których toczyły się losy pierwszych chrześcijan.

Nie zostaną pominięte programy, dzięki którym widzowie wzbogacą swoje życie duchowe. In touch z Charles’em Stanley’em oraz Joyce Meyer w programie Codzienna radość życia wskazywać będą na niezmienne prawdy zawarte w Piśmie Świętym.

Telewizja TBN Polska nie zapomniała również o najmłodszych widzach, dla których szykuje coś naprawdę specjalnego. Znana produkcja Księga Ksiąg pojawi się na antenie TBN Polska jeszcze w tym sezonie. Czego spodziewać się mogą mali widzowie? Wielu przygód, zaskakujących zwrotów akcji, poznania historii biblijnych, a co najważniejsze, cennych lekcji, które z nich wyciągną.

Na antenę powróci również radosna Rodzina Treflików, która będzie bawić i uczyć małych widzów. Polska produkcja, która zyskała sympatię wielu, z pewnością przyciągnie uwagę także widzów telewizji TBN Polska.

Na zakończenie warto przypomnieć, że telewizja TBN Polska jest dostępna między innymi u takich operatorów jak Canal+, Orange, Toya, Netia, Vectra, Cyfrowy Polsat, na WP Pilot. Szczegółowa lista znajduje się na stronie internetowej https://www.tbnpolska.tv/jak-odbierac

 

KONTAKT DLA MEDIÓW
Aleksandra Dawidowicz
Antenna and Content Manager
e-mail: a.dawidowicz@tbnpolska.tv
tel. 668-242-335

 

 

 

NOWA RAMÓWKA W TELEWIZJI TBN POLSKA Gdynia, 27 maja 2019

Gdynia, 27 maja 2019

Letni nastrój w Telewizji TBN Polska
Lato tuż za rogiem, pora więc, aby powiew świeżości pojawił się na antenie TBN Polska. Stacja przygotowała dla swoich widzów propozycje, które nie tylko dostarczą poszukiwanej rozrywki, ale przede wszystkim zaspokoją głód wartości biblijnych..

 

Wartym uwagi jest serial „Smoketown”, który wciągnie widza już od pierwszego odcinka. Według słów wypowiadanych przez narratora: „Żyjemy w świecie pełnym chaosu oraz pokus, a dobro i zło rzadko wydają się być czarne i białe.” Świat pełen trudnych decyzji i kryzysów dotyczy każdego, dlatego z pewnością widzom przypadnie ta propozycja do gustu.

Nie zabraknie również wyraźnych głosów niosących dobrą nowinę, która jest kluczowym przesłaniem stacji. Joyce Meyer w programie „Codzienna radość życia” będzie uczyć jak żyć zwycięsko i jak żyć z poświęceniem. Pokaże Słowo Boże jako instrukcję do codziennego użytku, a nie artefakt służący za ozdobę na półce.

Słowo Boże przekaże również Joel Osteen w nowych odcinkach programu „Obudź nadzieję”. W dzisiejszych czasach nadzieja wydaje się być towarem ekskluzywnym, jednak Joel Osteen wskaże, że jest ona dostępna dla każdego.

Dla pasjonatów podróży wrócą na antenę takie programy jak „Global Ventures”, „Pokonać drogę” czy „Szlakiem Amazońskiej Dżungli”. Każdy miłośnik misji, przygód i natury odnajdzie tu produkcję dla siebie.

TBN Polska pamięta także o swoich najmłodszych widzach. Dlatego specjalnie dla nich wyprodukowała edukacyjny program „Angielski z Warzywkami”. Ta propozycja nie tylko dostarczy bezpiecznej rozrywki, ale również rozwinie ich zdolność używania języka angielskiego.

TBN Polska to telewizja niosąca dobrą nowinę poprzez produkcje podróżnicze, muzyczne, talk-show czy programy dla dzieci. Jako jedna z ponad trzydziestu należy do rodziny Trinity Broadcasting Network, która zmienia życie milionów widzów na całym świecie.

 

KONTAKT DLA MEDIÓW
Aleksandra Dawidowicz
Antenna and Content Manager
e-mail: a.dawidowicz@tbnpolska.tv
tel. 668-242-335

 

Obudź nadzieję

Smoketown

Pokonać drogę

 

Codzienna radość życia

Angielski z Warzywkami

 

NOWOŚCI NA ANTENIE TBN POLSKA Gdynia, 8 października 2018

Gdynia, 8 października 2018

Jesienne nowości w telewizji TBN Polska - jesień/zima 2018

Za nami pierwsze jesienne tygodnie, a przed nami kolejne nowości na antenie TBN Polska. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, stacja ujawnia, co nowego wejdzie na antenę w tym miesiącu.

Pierwsza produkcja to ukłon w stronę młodych widzów, czyli animowany program Rodzina Treflików. Rozśpiewana i roztańczona rodzina zabawnych stworów w każdym odcinku zaprasza najmłodszych na nową przygodę do świata wyobraźni. Program został zrealizowany w Studiu Trefl. Należy zaznaczyć, że jest to pierwsza produkcja w Polsce wykonana w technice lalkowej z wykorzystaniem druku 3D.

Druga nowość to amerykańska produkcja „Jak żyć” poświęcona tematowi związków małżeńskich. Gospodarze programu Jeff i Alyssa Bethke dzielą się w nim swoim doświadczeniem w temacie miłości, randek, budowania zdrowych relacji oraz intymności.

Podsumowując, październik zaskoczy nas programami dedykowanymi rodzinie. Warto czekać na kolejne odsłony jesienno-zimowej ramówki.

 
Kontakt dla mediów:
Aleksadra Dawidowicz
Antenna and Content Manager
a.dawidowicz@tbnpolska.tv
tel. 668 242 335

 

 

Telewizja TBN Polska (www.tbnpolska.tv) to telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi. Jest częścią TBN Family of Networks, jednej z największej na świecie sieci kanałów telewizyjnych. Tworzy ją 30 stacji, które obejmują swoim zasięgiem 2,4 mld ludzi. Dociera na wszystkie zamieszkałe kontynenty przez 84 transpondery.
TBN Polska. Jest obecnie dostępna w ofercie Orange (nr 352), Vectry (nr 177), na nc+ (nr 221), w Toya (nr 230), Jambox (nr 376), Wektor (196), PGTV (nr 64), TVK „Północ” (nr 165), ISKO (nr46), TV Trzcianka (nr 18), TV Słowianin (nr 139), Telkab Tczew (nr 145) , Sat Mont Service (nr 211) oraz jako FTA na satelicie Hot Bird 13 E i w Cyfrowym Polsacie. Wkrótce TBN Polska pojawi się u kolejnych operatorów.

 

 

Jak żyć

Rodzina Treflików

 

NOWA RAMÓWKA TELEWIZJI TBN POLSKA Gdynia, 3 września 2018

Gdynia, 3 września 2018

Nowa ramówka w telewizji TBN Polska - jesień/zima 2018

TBN Polska nie spuszcza z tonu i w nadchodzącej ramówce oferuje swoim widzom kolejne atrakcje. Stacja przygotowała sporo nowych programów na zagranicznych licencjach, które sukcesywnie będzie wprowadzać na antenę przez cały jesienno-zimowy sezon. Czego należy oczekiwać?

 

Na uwagę zasługuje z pewnością poranny blok programów dla dzieci „Mali odkrywcy. W poszukiwaniu wartości”. Ta nowość w ofercie kanału ma zapewnić najmłodszym widzom nie tylko interesujące bajki i dobrą zabawę w rytmie radosnej muzyki, ale również cenną naukę.

Natomiast fanów słynnego mówcy i autora bestsellerów Maxa Lucado na pewno ucieszy wiadomość o tym, że jesienią będą mogli go oglądać w nowym programie „Niezachwiana nadzieja”. Tym razem Lucado skupi się na rozważaniu biblijnych obietnic, których przesłanie to niezachwiana nadzieja nawet podczas najciemniejszych życiowych burz.

Wśród polskich produkcji bardzo ciekawie zapowiada się program „Na poddaszu”, którego goście to m.in.: Corey Erman, Jakub Kamiński, Randy Clark, David Herzog i Heidi Baker. W każdym z odcinków możemy liczyć na niezwykłe historie o nadprzyrodzonych przeżyciach wynikających z wiary w Boga.

Nie zabraknie również kontynuacji znanych programów. Widzowie na pewno nie rozstaną się z ulubioną Joyce Meyer, czyli z popularną produkcją „Codzienna radość życia”. Nowe odcinki to kolejne inspirujące myśli, które tradycyjnie już od rana będą motywować oglądających do podejmowania codziennych życiowych wyzwań.

Anteny nie opuści również „Dotyk Boga” ani jego kolejni goście, tacy jak: muzyk Jake Hamilton, misjonarz Surprise Sithole czy działacz społeczny na rzecz prześladowanych przez ISIS - Majed El Shafie. W nowych odcinkach widzowie ujrzą zadziwiające przygody z Bogiem i podróże w najbardziej niebezpieczne zakątki świata.

Na zakończenie warto przypomnieć, że TBN Polska to telewizja familijna, której przekaz oparty jest na wartościach chrześcijańskich. Stanowi część TBN Family of Networks - jednej z największych na świecie sieci kanałów telewizyjnych, w której skład wchodzi 30 stacji, obejmujących swoim zasięgiem 2,4 mld ludzi.

 
Kontakt dla mediów:
Aleksadra Dawidowicz
Antenna and Content Manager
a.dawidowicz@tbnpolska.tv
tel. 668 242 335

 

 

Telewizja TBN Polska (www.tbnpolska.tv) to telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi. Jest częścią TBN Family of Networks, jednej z największej na świecie sieci kanałów telewizyjnych. Tworzy ją 30 stacji, które obejmują swoim zasięgiem 2,4 mld ludzi. Dociera na wszystkie zamieszkałe kontynenty przez 84 transpondery.
TBN Polska. Jest obecnie dostępna w ofercie Orange (nr 352), Vectry (nr 177), na nc+ (nr 221), w Toya (nr 230), Jambox (nr 376), Wektor (196), PGTV (nr 64), TVK „Północ” (nr 165), ISKO (nr46), TV Trzcianka (nr 18), TV Słowianin (nr 139), Telkab Tczew (nr 145) , Sat Mont Service (nr 211) oraz jako FTA na satelicie Hot Bird 13 E i w Cyfrowym Polsacie. Wkrótce TBN Polska pojawi się u kolejnych operatorów.

 

 

Max Lucado. Łaska

Dotyk Boga

Codzienna radość życia z Joyce Meyer

 

Na poddaszu

Max Lucado. Niezachwiana nadzieja

 

 

POWIEW WIOSNY W TELEWIZJI TBN POLSKA Gdynia, 5 kwietnia 2018

Gdynia, 5 kwietnia 2018

Powiew wiosny w Telewizji TBN Polska

Na antenie TBN Polska wystartowała wiosenna ramówka. Charakter programów uwzględnia szeroki zakres zainteresowań każdego członka rodziny, troszcząc się o to, aby zarówno zaspokajać, jak i wzbudzać jego ciekawość.

 

TBN Polska to telewizja familijna, której celem jest promowanie wartości, tworzących mocny fundament dla szczęśliwej i spełnionej rodziny. Pasma tematyczne zostały przygotowane z dużą starannością, tak aby zarówno dorośli, jak i dzieci znaleźli swoje ulubione programy.

W wiosennej ramówce na szczególną uwagę zasługuje nowy talk-show „Huckabee Show”, w którym prowadzący Mike Huckabee goszcząc na swojej kanapie m.in. takie osoby jak Donald Trump, Benjamin Natanjahu, Dolly Parton czy Joela Osteen’a w sposób odważny i bezpośredni podejmuje tematy, znane z pierwszych stron gazet.

Nie zabraknie również kontynuacji programów, które cieszą się dużą popularnością i sympatią Widzów. Jednym z nich jest Punkt zwrotny, w którym zaproszeni Goście podzielą się z prowadzącą Anią Świątczak swoimi pełnymi emocji świadectwami. Usłyszymy o ich trudnościach, drodze jaką przebyli i przemianie, której doświadczyli z chwilą poznania Boga. „Życie. Małżeństwo” to druga część programu „Życie. Dylematy”, w którym prowadzący Krzysztof Rompa, Prezes TBN Polska, przybliży Widzom wartość pracy nad swoim charakterem, pokaże jak radzić sobie w momentach kryzysu, i co zrobić aby małżeństwo było silne i stabilne.

Osobom, które cenią sobie życie pod sztandarem slow life polecamy „Żyj bez trosk”. Program, który daje przepis na uwolnienie się od zmartwień i lęku. Joseph Prince przekaże Widzom narzędzia, dzięki którym przejmą kontrolę nad stresem w swoim życiu.

Wśród wiosennych propozycji nie mogło zabraknąć programów dla najmłodszych Widzów. Z dużą troską i czujnością zespół TBN Polska układa listę tematów, które będą skierowane do Dzieci. Na pierwszy plan i uwagę zasługują „Trefliki” , serial animowany, w którym rozśpiewane i pełne radości Trefliki zabierają Dziecko do świata wyobraźni, gdzie naturalnym otoczeniem jest przyjaźń, szczerość, tolerancja i szacunek. Dobrą wiadomość mamy również dla Sympatyków „Leśnych opowieści”, ponieważ w tym sezonie kontynuujemy przygody trójki przyjaciół C.J., Neda i Marshala.

Seriale dokumentalne przygotowane w bieżącym sezonie przeniosą Widza do miejsc i sytuacji, gdzie zwątpienie miesza się z radością, ukojeniem i nadzieją. Pierwszą propozycją jest „Dotyk Boga” , którego każdy odcinek przepełniony jest wzruszającymi dowodami na istnienie i autentyczne działanie Boga w naszym życiu. Uznany twórca filmowy Darren Wilson zaprasza w niezwykłą podróż, gdzie Widz staje się świadkiem najwspanialszych cudów. Drugą propozycją jest „D-Day”, serial, w którym Doug Philips i William Potter zadbają o to, aby Widz poczuł napięcie i nadzieję, która towarzyszyła aliantom podczas największej pod względem użytych sił i środków operacji desantowej w historii wojen. Będzie to historia jednego dnia, który zaważył na losach zachodniej cywilizacji.

Na uwagę zasługuje film „Listy do Ojca Jakuba”, którego ułaskawiona bohaterka skazana na dożywocie, doświadcza radykalnej przemiany w towarzystwie niewidomego pastora, którym musi się zaopiekować w ramach warunku bycia na wolności. Przejmująca i pełna refleksji historia niewątpliwe na długo pozostanie w pamięci Widza.

 
Kontakt dla mediów:
Marta Kaczkowska
Specjalista ds. Komunikacji i PR
m.kaczkowska@tbnpolska.tv
tel. 692 541 875

 

 

Telewizja TBN Polska (www.tbnpolska.tv) to telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi. Jest częścią TBN Family of Networks, jednej z największej na świecie sieci kanałów telewizyjnych. Tworzy ją 30 stacji, które obejmują swoim zasięgiem 2,4 mld ludzi. Dociera na wszystkie zamieszkałe kontynenty przez 84 transpondery.
TBN Polska. Jest obecnie dostępna w ofercie Orange (nr 352), Vectry (nr 177), na nc+ (nr 221), w Toya (nr 230), Jambox (nr 376), Wektor (196), PGTV (nr 64), TVK „Północ” (nr 165), ISKO (nr46), TV Trzcianka (nr 18), TV Słowianin (nr 139), Telkab Tczew (nr 145) , Sat Mont Service (nr 211) oraz jako FTA na satelicie Hot Bird 13 E i w Cyfrowym Polsacie. Wkrótce TBN Polska pojawi się u kolejnych operatorów.

 

 

D-Day

Dotyk Boga

Huckabee Show

 

Żyj bez trosk

Listy do Ojca Jakuba

Punkt zwrotny

 

Leśne opowieści

Życie. Małżeństwo

 

TBN POLSKA W OFERCIE ORANGE Gdynia, 23 stycznia 2018

Gdynia, 23 stycznia 2018

TBN Polska w ofercie Orange

Od 23 stycznia telewizja TBN Polska jest dostępna w wersji HD dla abonentów Orange na kanale 352. To blisko 800 000 kolejnych gospodarstw domowych, w których można oglądać tę stację.

 

TBN Polska to dynamicznie rozwijająca się telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi, która już od ponad roku nadaje 24 godziny na dobę dla polskojęzycznych widzów. Obecnie dociera do blisko 7,7 mln domostw, z sukcesem zdobywając kolejnych widzów.

TBN Polska jest częścią TBN Family of Networks, jednej z największych na świecie sieci kanałów telewizyjnych. Tworzą ją 32 stacje, które obejmują swoim zasięgiem ponad 2,4 mld ludzi. Dociera na wszystkie zamieszkałe kontynenty poprzez 84 transpondery.

– Cieszymy się kolejnym sukcesem i wartościową współpracą z Orange, dzięki której w kolejnych 800 000 gospodarstw domowych można oglądać TBN Polska. Nasze dotychczasowe doświadczenie pokazuje, że każdy komu bliskie są wartości rodzinne i chrześcijańskie, znajdzie na naszej antenie wiele inspirujących propozycji – mówi Maria Przybylska, Public Relations Manager w TBN Polska.

Oferta programowa stacji skierowana jest do wszystkich członków rodziny. Pasma tematyczne przygotowywane są z dużą starannością, tak by zarówno najmłodsi widzowie, młodzież, jak i dorośli znaleźli tu swoje ulubione programy. Widzowie mogą liczyć na niebanalną rozrywkę, premiery filmowe, bloki tematyczne dla dzieci, młodzieży i rodziców, a także pozycje programowe związane z podróżami, wiarą i rozwojem osobistym.

 
Kontakt dla mediów:
Orange
Wojciech Jabczyński
Rzecznik Orange Polska
wojciech.jabczynski@orange.com
TBN Polska
Maria Przybylska
Public Relations Manager
m.przybylska@tbnpolska.tv
tel. 692 357 541

 

 

Telewizja TBN Polska (www.tbnpolska.tv) to telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi. Jest obecnie dostępna w ofercie Orange (nr 352), Vectry (nr 177), na nc+ (nr 221), w Toya (nr 230), Jambox (nr 376), Wektor (196), PGTV (nr 64), TVK „Północ” (nr 165), ISKO (nr46), TV Trzcianka (nr 18), TV Słowianin (nr 139), Telkab Tczew (nr 145) , Sat Mont Service (nr 211) oraz jako FTA na satelicie Hot Bird 13 E i w Cyfrowym Polsacie. Wkrótce TBN Polska pojawi się u kolejnych operatorów

 

Orange Polska (www.orange.pl) to jeden z największych operatorów konwergentnych oferujących różne usługi: szerokopasmowy internet w technologii światłowodowej, telefonię stacjonarną, komórkową i telewizję. W ofercie telewizji Orange znajdują się wszystkie najważniejsze kanały na polskim rynku: ponad 180 kanałów, w tym 96 HD oraz dwa kanały 4K. Jako w pełni konwergentny operator daje dostęp do telewizji na wszystkich urządzeniach (telefony, tablety, laptopy) dzięki usłudze Orange TV Go. Orange TV to także ogromna biblioteka filmów w wypożyczalni także w jakości 4K

 

 

TBN POLSKA W OFERCIE TOYA Gdynia, 2 listopada 2017 r.

Gdynia, 2 listopada 2017 r.

TBN Polska w ofercie TOYA

Już od 2 listopada telewizja TBN Polska jest dostępna dla abonentów TOYA w wersji HD na kanale 230.

 

TBN Polska to nowa dynamicznie rozwijająca się telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi. Jest częścią TBN Family of Networks, jednej z największych na świecie sieci kanałów telewizyjnych. Tworzy ją 30 stacji, które obejmują swoim zasięgiem 2,4 mld ludzi. Dociera na wszystkie zamieszkałe kontynenty poprzez 84 transpondery.

– Cieszymy się, że dzięki współpracy z TOYA kanał TBN Polska będzie dostępny dla kolejnych 170 000 gospodarstw domowych w Polsce. Jesteśmy przekonani, że każdy komu bliskie są wartości rodzinne i chrześcijańskie, znajdzie na naszej antenie wiele interesujących propozycji – mówi Maria Przybylska, Public Relations Manager w TBN Polska.

Oferta programowa stacji skierowana jest do wszystkich członków rodziny. Pasma tematyczne przygotowywane są z dużą starannością, tak by zarówno najmłodsi widzowie, młodzież, jak i dorośli znaleźli tu swoje ulubione programy. Widzowie mogą liczyć na niebanalną rozrywkę, premiery filmowe, bloki tematyczne dla dzieci, młodzieży i rodziców, a także pozycje programowe związane z  podróżami, wiarą i rozwojem osobistym.

– Zawsze staramy się Abonentom naszych usług zapewniać szeroki wybór kanałów, a nowa telewizja familijna z pewnością oznacza istotne wzbogacenie oferty – mamy już 261 kanałów w tym 117 HD. Charakter TBN wpisuje się dobrze w motyw przewodni naszej działalności: usługi Dla Ciebie i Twojej rodziny – mówi Jacek Kobierzycki dyrektor generalny firmy TOYA.

Abonenci Toya oglądając TBN Polska będą mogli skorzystać w ramach swoich pakietów z takich usług jak Time Shift, PVR czy 7 dniowy catch-up.

 
Kontakt dla mediów:
TOYA
Łukasz Myszka
PR Manager
lukasz.myszka@toya.com.pl
tel. 502 703 909
TBN Polska
Maria Przybylska
Public Relations Manager
m.przybylska@tbnpolska.tv
tel. 692 357 541

 

 

Telewizja TBN Polska (www.tbnpolska.tv) to telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi.Jest obecnie dostępna w ofercie Vectry (nr 177), na nc+ (nr 221), w Toya (nr 230), Jambox (nr 376), Wektor (196), PGTV (nr 64), TVK „Północ” (nr 165), ISKO (nr46) oraz jako FTA na satelicie Hot Bird 13 E i w Cyfrowym Polsacie. Wkrótce TBN Polska pojawi się u kolejnych operatorów.

 

TOYA Sp. z o.o. (www.toya.net.pl) piąty pod względem wielkości, w tym największy z wyłącznym udziałem kapitału polskiego, operator telewizji kablowej w Polsce. Zapewnia dostęp, zarówno stacjonarnie i mobilnie, do telewizji cyfrowej, Internetu oraz telefonii. Swoje usługi świadczy dla 170 tysięcy Abonentów w kilku miastach sieci TOYA (Łódź, Kraków, Kutno, Mysłowice, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Przemyśl i Pisz) oraz dostarcza sygnał telewizji cyfrowej do 100 tysięcy gniazd w kilkunastu sieciach partnerskich na terenie całej Polski.

 

 

TELEWIZJA TBN POLSKA Z NOWĄ JESIENNĄ RAMÓWKĄ Gdynia, 31 sierpnia 2017

Gdynia, 31 sierpnia 2017

Telewizja TBN Polska z nową jesienną ramówką
1 września na antenie TBN Polska zagości jesienna ramówka. Znajdzie się w niej wiele nowych, wartościowych propozycji dla całej rodziny, a także kontynuacje znanych już widzom programów.

 

TBN Polska to dynamicznie rozwijająca się telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi. Widzowie mogą liczyć na niebanalną rozrywkę, premiery filmowe, specjalne bloki tematyczne dla dzieci, młodzieży i rodziców, a także pozycje programowe związane z podróżami, wiarą i rozwojem osobistym. Pasma tematyczne przygotowywane są z dużą starannością, tak by zarówno najmłodsi widzowie, młodzież, jak i dorośli znaleźli tu swoje ulubione programy.

W jesiennej ramówce na szczególną uwagę zasługuje nowy talk-show Dzikie serca. A w nim niezwykli goście Marka Wikiery: najmłodszy, niepełnosprawny zdobywca obu biegunów, triatlonista, reporter z Iraku, wędrowiec po bezludnej, lodowatej tundrze, organizatorka kobiecej wyprawy na motocyklach w Himalaje, autostopowicz w podróży dookoła świata. Nieugięci, pełni pasji i energii! W programie zobaczymy m.in.: Jaśka Melę, Bartosza Rutkowskiego, Aleksandrę Trzaskowską, Michała Witkiewicza i Macieja Szarskiego.

Bardzo ciekawie zapowiada się też nowa produkcja Tytani. Tytułowi tytani to pionierzy wyznaczający nowe szlaki działania i myślenia w niemal każdej sferze życia – nauce, sztuce, biznesie, religii. Tych zwykłych ludzi o niezwykłych historiach łączy jedna tajemnica… moc ducha. Dzięki niej przetrwali momenty kryzysu, nieśli pomoc potrzebującym, przełamywali stereotypy, docierali do najciemniejszych miejsc i nigdy się nie wycofali.  Program ma formę wywiadów, w których szczerze o swoim życiu opowiedzą m.in.: Andrzej Gąsiorowski, Brian Welch (Korn), Marcin Zieliński, Todd White, Heidi Baker, Matthew i Laurie Crouch oraz dr Caroline Leaf.

Stacja przygotowała również niebanalne programy dla młodzieży. Wyróżniającą się pozycją jest program muzyczny Na ławce. Wieczorami znany raper i producent muzyczny Dj Yonas spotyka się na tytułowej ławce z polskimi artystami ze świata hip-hopu. Gośćmi programu są muzycy, producenci, beatboxerzy, grafficiarze – prezentują swoją twórczość, mówią o inspiracjach, trudnych początkach, o tym, co ich kręci, co daje im siłę. Takiej porcji ciekawych rozmów, teledysków i dobrego tekstu w tle czarnych rytmów po prostu nie można przegapić! Ich twórczość to nie tylko zabawa i wyładowanie emocji, lecz coś dużo głębszego. Ta muzyka zmienia życie.

Swój czas na antenie mają także najmłodsi widzowie. Wśród mądrych i inspirujących propozycji warto zwrócić uwagę na perypetie bohaterów programu Chłopaki. Steve, Mark i Bjorn pewnego dnia zakładają zespół muzyczny. Chcą zrobić karierę w branży muzycznej i zdobyć sławę. Jednak ścieżka do sukcesu okazuje się dość wyboista... Warto zauważyć, że Chłopaki nie są zwyczajnym programem dla dzieci, ale produkcją telewizyjną realizowaną przez faktycznie istniejący zespół The Lads (Chłopaki) z Nowej Zelandii. Ten program rozrywkowy transmitowany był w stacjach telewizyjnych niemal na całym świecie, a sam zespół zdobył serca wielu tysięcy dziecięcych fanów.

Na najbliższe miesiące stacja zaplanowała też porcję filmowych premier. W jesienne wieczory pojawią się m.in. takie tytuły jak: Bóg w Krakowie, Wiara jak ziemniaki, Chai Life czy Mama Heidi.

 

Pressbook'17 Jesienna Ramówka TBN Polska do pobrania

 

KONTAKT DLA MEDIÓW
Maria Przybylska
Public Relations Manager
e-mail: m.przybylska@tbnpolska.tv
tel. 692-357-541

 

O TBN POLSKA

Telewizja TBN Polska (www.tbnpolska.tv) to telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi. Jest częścią TBN Family of Networks, trzeciej największej na świecie sieci kanałów telewizyjnych. Tworzy ją 30 stacji, które obejmują swoim zasięgiem 2,4 mld ludzi. Dociera na wszystkie zamieszkałe kontynenty przez 84 transpondery.
TBN Polska jest obecnie dostępna dla widzów na satelicie Hot Bird 13 E, oraz w ofercie Vectry (nr 177), w Cyfrowym Polsacie, na nc+ (nr 255), w Jambox (nr 376), Wektor (nr 196)  i PGTV (nr 64). Wkrótce TBN Polska pojawi się u kolejnych operatorów.

 

 

 

 

 

Dzikie serca

Uruchom swój mózg z dr Caroline Leaf

Na ławce

 

Soul Mag

Tytani z Andrzejem Gąsiorowskim

Tytani z Brianem 'Head' Welchem

 

 

TELEWIZJA TBN POLSKA W OFERCIE VECTRY Gdynia, 23 sierpnia 2017

Gdynia, 23 sierpnia 2017

Telewizja TBN Polska w ofercie Vectry

Od 24 sierpnia telewizja TBN Polska będzie dostępna w wersji HD dla abonentów Vectry na kanale nr 177. Dzięki tej współpracy nowy polski kanał familijny z wartościami chrześcijańskimi będzie można oglądać w ponad 600 000 kolejnych gospodarstwach domowych w 386 miastach w Polsce.

 

TBN Polska to nowa dynamicznie rozwijająca się telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi.  Jest częścią TBN Family of Networks, jednej z największych na świecie sieci kanałów telewizyjnych. Tworzy ją 30 stacji, które obejmują swoim zasięgiem 2,4 mld ludzi. Dociera na wszystkie zamieszkałe kontynenty przez 84 transpondery.

- Vectra systematycznie poszerza swoją ofertę programową, dostosowując ją do potrzeb i oczekiwań klientów. Wierzymy, że nowa propozycja z racji na swój unikalny charakter z pewnością znajdzie spore grono odbiorców. Warto w tym miejscu również podkreślić, że włączenie TBN Polska do oferty Vectry zwiększy ilość programów w jakości HD do 111powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna w Vectrze za rozwój oferty programowej.

- Oferta programowa stacji skierowana jest do wszystkich członków rodziny. Pasma tematyczne przygotowywane są z dużą starannością, tak by zarówno najmłodsi widzowie, młodzież, jak i dorośli znaleźli tam swoje ulubione programy - powiedziała Maria Przybylska, Public Relations Manager w TBN Polska. Proponujemy widzom niebanalną rozrywkę, premiery filmowe, specjalne bloki tematyczne dla dzieci, młodzieży i rodziców, a także pozycje programowe związane z podróżami, wiarą i rozwojem osobistym.

We wrześniu stacja rusza z jesienną ramówką.  – Znajdzie się w niej wiele nowych, wartościowych propozycji. Zaprezentujemy m.in. zupełnie nowy talk-show, do którego zaprosiliśmy znanych z niezwykłych osiągnięć gości. Będzie niebanalnie i inspirująco. O szczegółach jesiennej ramówki powiadomimy już wkrótce.  – dodała Maria Przybylska.

 
Kontakt dla mediów:
Vectra
Monika Żelazko
Biuro PR Vectry
m.zelazko@vectra.pl
tel. 605 209 482
TBN Polska
Maria Przybylska
Public Relations Manager
m.przybylska@tbnpolska.tv
tel. 692 357 541

 

 

Telewizja TBN Polska (www.tbnpolska.tv) to telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi. Jest obecnie dostępna dla widzów na satelicie Hot Bird 13 E, oraz w ofercie Vectry (nr 177), w Cyfrowym Polsacie, na nc+ (nr 255), w Jambox (nr 376), Wektor i PGTV (nr 64). Wkrótce TBN Polska pojawi się u kolejnych operatorów.

 

Grupa Vectra (www.vectra.pl) to drugi w Polsce pod względem liczby abonentów telekomunikacyjny operator kablowy. Obsługuje 963 tys. klientów w 386 miastach na terenie całego kraju. Podstawowa oferta Vectry to dostęp do programów telewizyjnych w wersji cyfrowej i analogowej, do szerokopasmowego internetu stacjonarnego i mobilnego oraz usługi telefonii stacjonarnej i mobilnej. Vectra ma jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku ofert telewizji cyfrowej pod względem liczby i różnorodności programów – łącznie 246, w tym 111 w wersji HD. Inne pozycje, które wyróżniają usługi Vectry, to internet 700 Mb/s, programy niezależnych telewizji lokalnych emitowane w 120 miastach, usługa cyfrowej nagrywarki oraz multiroom. Dodatkowe usługi Vectry to m.in. VOD, TV Everywhere (bezpłatny dostęp do 100 programów TV na komputerze i urządzeniach mobilnych), HBO GO, FilmBox Live i serwis muzyczny GO ON. Vectra ma 709 tys. abonentów telewizji cyfrowej, 576 tys. odbiorców internetu stacjonarnego oraz 192 tys. abonentów telefonicznych. Vectra oferuje również usługi dla biznesu i jest atrakcyjnym partnerem dla każdego przedsiębiorstwa, także innych operatorów telekomunikacyjnych.

 

 

NOWA LETNIA RAMÓWKA TELEWIZJI TBN POLSKA JUŻ OD 1 CZERWCA Gdynia, 31 maja 2017

Gdynia, 31 maja 2017

NOWA LETNIA RAMÓWKA TELEWIZJI TBN POLSKA JUŻ OD 1 CZERWCA
Już 1 czerwca TBN Polska wprowadza letnią ramówkę ze specjalną ofertą programową dla całej rodziny. Pojawią się kontynuacje znanych już widzom serii, ale też zupełnie nowe produkcje, specjalnie na wakacje.

 

Bogaty zakres tematyczny pozwoli każdemu członkowi rodziny znaleźć swój ulubiony program. Niebanalna rozrywka, ciekawe seriale i filmy, specjalne bloki tematyczne dla dzieci, młodzieży i rodziców, podróże, wiara i rozwój to wszystko już latem.

Z nowych produkcji szczególnie warto zwrócić uwagę na talk-show Ani Świątczak Punkt Zwrotny. Prowadząca zaprasza do swojego programu gości, którzy szczerze do bólu i bez znieczulenia, opowiadają o doświadczeniu, które zmieniło ich życie o 180 stopni. Wyrwani z niszczących uzależnień i zniewoleń, rozpoczynają nowe życie.

Dla młodzieży lubiącej ekstremalne przygody, ryzyko i adrenalinę szczególnie ciekawy będzie program XTREME LIFE. Ivan van Vuuren wraz ze swoim zespołem zabierze widzów na przygodę życia. Każdy odcinek to prawdziwa jazda bez trzymanki, poznawanie ryzykownych sposobów życia oraz niezwykle egzotyczne widoki. A wszystko w oparciu o ważne przesłanie, by każde życie miało znaczenie i cel. Na antenie nie zabraknie także ciekawych propozycji muzycznych. Nową ciekawą propozycją dla młodzieży jest także program mTBN. To autorska lista muzyczna Oli i Tymka, gdzie będzie można zobaczyć niebanalne teledyski z pogranicza metalu, przez pop, soul do hip-hopu.

Najmłodsi widzowie na pewno nie będą się nudzić podczas wakacji. Specjalnie dla nich na antenie pojawi się między innymi RocKids TV  - serial dla dzieci, który przedstawia działanie fikcyjnego kanału telewizyjnego, prowadzonego przez zabawnego i nieco szalonego prezentera. Atrakcyjną propozycją jest także nowa produkcja Angielski z VeggieTales – czyli nauka angielskiego przez zabawę z przesympatyczną bandą rozśpiewanych, animowanych owoców i warzyw.

Na okres lata TBN Polska zapewni widzom także dużą porcję dobrych filmów fabularnych, w tym 22 premiery.

Zobacz wszystkie propozycje z nowej ramówki

 

O TBN POLSKA
TBN Polska to nowa, dynamicznie rozwijająca się telewizja familijna o wartościach chrześcijańskich.

TBN Polska jest częścią TBN Family of Networks, jednej z największych na świecie sieci kanałów telewizyjnych.
Tworzy ją 30 stacji, które nadają 24 godziny na dobę, obejmując swoim zasięgiem 2,4 mld ludzi.

Kanał TBN Polska jest już dostępny dla widzów na satelicie Hot Bird 13 E, w Cyfrowym Polsacie oraz na NC+.
Wkrótce pojawi się też u operatorów sieci kablowych.

 

KONTAKT DLA MEDIÓW
Maria Przybylska
Public Relations Manager
e-mail: m.przybylska@tbnpolska.tv
tel. 692-357-541

 

 

 

 

mTBN

Punkt Zwrotny

Angielski z VeggieTales

 

 

Logo TBN Polska do pobrania